21.02.2021
Поділитися

Історія Invivo & Co

 

Історія Invivo & Co почалася, коли ми вдвох - Роб і Тім - зібралися в барі в Лондоні, щоб поговорити про вино. Як зробити краще? Як позбутися від суєти, яку так люблять традиційні виноробні компанії? B вирішили побудувати бізнес, який дозволить отримувати задоволення.

Invivo & Co - один з провідних виробників Нової Зеландії. З моменту запуску в 2008 році виграли понад 250 медалей і безліч трофеїв. Виробляють вино і працюють в Новій Зеландії, Австралії, Італії, Франції, а також виробляють джин в Ірландії.

Зосередивши увагу на потребах клієнтів і на інноваціях, їм вдалося швидко розширити бізнес. У 2015 році вони були першою винною компанією Нової Зеландії, що фінансується краудфандінгом. Після другої успішної краудфандінгової кампанії в 2018 році вони стали однією з найбільших краудфандінгових компаній Південної півкулі. Вони базуються на одному з найстаріших виноробних господарств Нової Зеландії, де продовжують перетворювати одні з кращих сортів винограду в вино, яке приваблює «винних» шанувальників.

Традиційне виноробство - це все, як завжди, завалені павутиною льохи і розмови старих про складні дубові аромати. Ми Invivo & Co не про це.

 

У 2014 році випустили Совіньон Блан з легендарним телеведучим Гремом Нортоном після того, як дізналися, що він фанат Совіньон Блан і їх вина. Перший вінтаж в 2014 році був проведений унікальним чином: щойно зібраний виноград Мальборо був доставлений в Лондон, де Грем розчавив його ногами на знімальному майданчику його шоу! Потім сік був доставлений назад до Нової Зеландії і доданий до вина Грехема ... додавши магії «Нортона» кожній пляшці.

 

Зараз вже випущено кілька вінтажів, і Грем контролює всі аспекти процесу купажування. До його бестселеру (і нагородженому) SauviGNon Blanc приєдналися шалено популярні південно-австралійський Шираз, новозеландське рожеве вино, італійське Просекко і тепер рожеві сорти Грема Нортона починають підкорювати світ джина.

Вина Graham були удостоєні понад 50 нагород, в тому числі: золото на Global Sauvignon Blanc Masters; двічі золото на Міжнародному винному конкурсі в Сіднеї; приз на церемонії вручення нагороди "Вибір народу Великобританії"; 90 балів від Robert Parker's Wine Advocate і Wine Spectator; обраний для обслуговування в бізнес-класі Qantas і обраний в рейтингу The Independent «Кращі Совіньон Блан» в Великобританії.

 

У 2019 Тім і Роб об'єднали свої зусилля з New York Icon Сарою Джесікою Паркер, щоб почати нову винну співпрацю. Лінія Invivo X, Sarah Jessica Parker була запущена з Marlborough Sauvignon Blanc, за нею швидко пішли Invivo X, SJP Rosé з півдня Франції. Ці вина отримують безліч нагород по всьому світу і були включені в список 100 кращих вин світу Wine Spectator і це все за перший урожай! Вина з цієї колекції створені для унікального купажу, ретельно створеного спільно Сарою Джесікою Паркер і Invivo.

 

Після феноменального глобального успіху першого врожаю Invivo X, SJP Sauvignon Blanc, Сара Джессіка Паркер і хлопці з Invivo, Тім і Роб, віртуально випустили другий випуск 2020 року разом. Пишний, ароматний, чудова суміш стиглих цитрусових і тропічних фруктів. Чудовий смак з чудовим балансом фруктовості та кислотності.

Про WINETIME Гастромаркети WINETIME це 31 гастромаркет у 14 регіонах і понад 8000 найменувань товарів власного імпорту з Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн.
Вино та листи Підпишіться на наші новини і акції
Даю згоду на обробку персональних даних