Про магазин

до 3
годин експрес доставка по Києву нашим кур'єром, з моменту підтвердження замовлення
14
областей, представництв наших магазинів
до 5
годин доставка по Києву нашим кур'єром, з моменту підтвердження замовлення
33
офлайн магазину по всій країні
Про магазин

Компанія WINETIME — відчуй себе людиною світу, насолоджуючись витворами виробників з п'яти континентів.

Winetime.com.ua — це лаконічний та зрозумілий каталог товарів мережі gastro&wine market WINETIME.

WINETIME — це вина, міцні напої і гастрономія з усього світу, а також локальні продукти від маленьких українських виробників.

Детальний опис, якісні фотографії та повноцінна консультація допоможуть Вам розібратися в асортименті WINETIME і зробити правильний вибір. У будь-якій незрозумілій ситуації користуйтеся нашими підказками «Рекомендуємо спробувати». І звичайно ж, Ви можете розраховувати на точну і своєчасну, зручну для Вас доставку! Ми резервуємо і доставляємо повний асортимент маркету WINETIME на Бажана, 1е (Київ) відповідно до договору-оферти, з яким Ви погоджуєтеся при оформленні замовлення.

Гастромаркети WINETIME це більш ніж 5000 м2 торгових площ і понад 8000 найменувань товарів власного імпорту з Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн. WINETIME налагодив більше 150 прямих імпортних контрактів з європейськими виробниками, ексклюзивно поставляючи їх продукти на ринок України.

Усі товари сертифіковані, юридичним особам при купівлі нашої продукції надаємо необхідні документи.

Магазини WINETIME.

На сьогодні ми відкриті в 14 регіонах України!

Про WINETIME Гастромаркети WINETIME це 31 гастромаркет у 14 регіонах і понад 8000 найменувань товарів власного імпорту з Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн.
Вино та листи Підпишіться на наші новини і акції
Даю згоду на обробку персональних даних