Шампанське

1

Шампанське - ціна, смак, аромат

Шампанське – це ігристе вино, виготовлене в регіоні Шампань у Франції. Шампанське може бути білим або рожевим і виготовляється з трьох основних сортів винограду. Шардоне, Піно Нуар та Піно Менье. Процес виробництва шампанського включає подвійне бродіння, при якому вино проходить первинне бродіння в бочках, а потім вторинне бродіння в пляшках з додаванням дріжджів і цукру. Купити алкогольне та безалкогольне шампанське відомих виробників ви зможете у нашому інтернет-магазині WINETIME.

Особливості та характеристики хорошого шампанського

Шампанське – це чудовий напій для урочистих випадків, особливо для свят, але також може бути використаний як інгредієнт у коктейлях та стравах. Цей напій має низку характеристик, які роблять його унікальним та відрізняють від інших типів вина. Хороше шампанське має такі особливості:

 • Ігристість: відомо своїм високим ступенем ігристості. Це пов'язано з тим, що під час виробництва у пляшки додається додаткова кількість дріжджів та цукру, що призводить до створення бульбашок газу.
 • Аромат: нотки зелених яблук, цитрусових, білих кольорів та мінералів.
 • Смак: сухий, напівсухий або солодкий, залежно від кількості доданого цукру. Смак також може бути пряним, з нотами зрілих фруктів та мінералів.
 • Колір: буває білим або рожевим. На фото шампанське світле, рожеве. Біле виробляється з винограду сорту Шардоне, а рожеве шампанське – ndash; із суміші білих та червоних виноградних сортів.
 • Міцність: міцність становить близько 12%.
 • Регіон виробництва: шампанське ігристе вино виробляється тільки в регіоні Шампань у Франції.

У нашій країні прийнято називати шампанським будь-яке ігристе вино, наприклад, «Артемівське шампанське» або «Шампанське Фраголіно». Але це не вірно. Назва шампанського може мати лише напій, виготовлений за відповідною технологією в регіоні Шампань (Франція).

Популярні марки та де купити шампанське

Щоб розуміти, який напій можна назвати справжнім французьким шампанським, а яке просто ігристе вино, варто розглянути описи популярних марок. Часто в нашому інтернет-магазині покупці шукають наступні бренди ігристих вин:

 • Асті. Це ігристе вино, яке виробляється в регіоні П'ємонт в Італії, з місцевих виноградних сортів. Воно відрізняється солодким смаком і низьким рівнем алкоголю, і зазвичай п'ється як десертне вино. Шампанське Асті не існує.
 • Просекко – це ігристе вино, яке виробляється в італійській провінції Венето. Шампанського просекка не існує.
 • Мондоро – це ще одне італійське ігристе вино, яке виробляється методом бакової ферментації. Шампанське Мондоро не випускається.
 • Фрателлі – це італійське ігристе вино, яке випускається з блакитного винограду. Немає шампанського Фрателлі.
 • Багратіоні – це грузинський виробник ігристих вин. Не випускається шампанське Багратіоні.
 • Шампанське Кристал (Cristal) – це преміальне шампанське, яке виробляється французьким будинком Луї Родерер. Воно виробляється в Шампанському регіоні з винограду найвищої якості та витримується протягом кількох років.
 • Моет (Moët) – це французький виробник шампанського, заснований 1743 року. Вони виробляють різні типи шампанського, включаючи преміальний Moët & Chandon Brut Impérial. Ціна шампанського Моет досить висока.

Отже, немає шампанського Фрателлі, Фраголино тощо. буд. Ці виробники випускають ігристі вина. Не треба їх плутати із шампанським.

Від чого залежить ціна і де замовити шампанське Фраголіно

Ціна шампанського залежить від багатьох факторів. Не обов'язково замовляти найдорожче шампанське, щоб насолодитися його смаком та ароматом. Перш ніж купити шампанське у нашому інтернет-магазині, зверніть увагу на фактори, які формують ціну цього напою:

 • Метод виробництва: вино, вироблене методом традиційної пляшкової ферментації, є дорожчим, ніж ігристі вина, вироблені методом бакової ферментації або інжекційним методом.
 • Якість винограду: Вино, виготовлене з кращого винограду, такого як Шардоне або Піно Нуар, має більш високу ціну, ніж шампанське, виготовлене з менш якісних сортів.
 • Вік: Старе шампанське зазвичай дорожче, ніж молоде, тому що воно має більш складний і багатий смак. Щоб отримати смачне шампанське, потрібний тривалий процес витримки.
 • Репутація виробника: Відомі виробники шампанського, такі як Moët & Chandon, Veuve Clicquot і Dom Pérignon, мають більш високу вартість.

Загалом ціна шампанського залежить від багатьох факторів, і може коливатися в широких межах від кількох десятків до кількох тисяч доларів за пляшку.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити в Києві та інших містах України оригінальні вина, алкогольні та безалкогольні напої. При виборі враховуйте особисті переваги. У нас можна замовити шампанське Брют, Екстр-Брют, Сухий, Демі-сек, Ду. Поставте запитання нашим консультантам по телефону.