Вино

1

Вино - ціна, аромат, смак

Вино є одним із найвідоміших алкогольних напоїв. Виходить широкий асортимент цього напою. Залежно від сорту винограду буває біле, рожеве червоне вино. Кожне має особливості подачі, підходить для того чи іншого випадку. Купити вино на вигідних умовах ви зможете у нашому інтернет-магазині WINETIME. 123

Колір вина

Існує безліч різних типів вина, які можуть відрізнятися за кольором, смаком, ароматом, міцністю і т.д. Цей напій виготовляється не лише з винограду. Наприклад, популярне вино з вишні, напій зі смородини, полуниці, агрусу та інших ягід. За кольором розрізняють такі види напою:

 • Біле вино: виробляється з соку білих або червоних виноградів з видаленням шкірки та насіння, яке надає червоного кольору вину. Біле вино має світлий колір та легший смак у порівнянні з червоним. Воно часто подається охолодженим і ідеально підходить для літніх вечірок та легких страв.
 • Червоне вино: виготовляється із соку червоних виноградів, який бродить разом із шкіркою та насінням. Це надає йому червоного кольору, у складі присутні таніни. Червоне вино має глибокий колір та більш насичений смак. Воно зазвичай подається за кімнатної температури і ідеально підходить для більш важких страв, таких як м'ясо.
 • Рожеве вино: виробляється з червоних виноградів, але на відміну від червоного вина воно блукає не разом із шкіркою і насінням, а тільки з їх частковим контактом, що надає йому світлий рожевий колір. Напій має легший смак та аромат, ніж червоне вино, і часто подається охолодженим. Це може бути ідеальним вибором для легких страв та закусок, таких як салати або морепродукти.

У нашому інтернет-магазині продається вино з винограду та інших плодів, яке виробляють відомі виноробні компанії. Це оригінальна продукція, яка має чудову якість. У нас можна купити вино у Києві та інших містах України з доставкою. Ми пропонуємо вигідні ціни.

Тихе та ігристе вино в чому відмінності

У нашому інтернет-магазині можна купити вино в Україні, яке підійде для різних випадків. Усі вина, представлені у продажу, можна розділити на тихі та ігристі. Вони відрізняються процесом виробництва, рівнем вуглекислого газу та смаковими характеристиками. Основні особливості такі:

 • Тихе вино виробляється шляхом бродіння соку винограду без додавання вуглекислого газу. Воно має глибший і складніший смак, ніж ігристе вино. Цей напій подається за кімнатної температури.
 • Ігристе вино виробляється шляхом вторинного бродіння, яке відбувається в пляшці або ємності під тиском вуглекислого газу. Це дає напою його відомий шипучий ефект. Ігристе вино зазвичай має легший і свіжіший смак, ніж тихе вино, і часто подається охолодженим. Воно може бути виготовлене в різних стилях, від сухого до солодкого.

Щодо поєднання вина зі стравами, то тихе вино часто поєднується з більш важкими стравами, такими як м'ясо, птиця та сири. Також воно підходить до риби та овочів. Ігристе вино підходить для легких закусок, морепродуктів, десертів та солодощів.

Кількість цукру та стилі вина

Існує кілька різновидів вина в залежності від кількості цукру в ньому. У нашому інтернет магазині представлений широкий вибір напоїв різних стилів. Ми продаємо вино за ціною, вигідною для покупців. Залежно кількості цукру розрізняють такі стилі напою:

 • Сухе – майже немає цукру (зазвичай трохи більше 1%). Воно зазвичай поєднується з більш легкими та тонкими стравами, такими як риба, морепродукти, салати, овочі та біле м'ясо. Сухе вино зазвичай подають при температурі 8-12°C.
 • Напівсухе – містить від 1% до 3% цукру. Поєднується з куркою, рибою, салатами та овочами. Напівсухе вино зазвичай подають при температурі 10-12°C.
 • Напівсолодке – має 3% до 8% цукру. Зазвичай поєднується з китайською кухнею, сирами та десертами. Напівсолодке вино зазвичай подають при температурі 12-14°C.
 • Солодке – містить від 8% до 15% цукру. Поєднується з десертами та солодкими стравами, такими як шоколад, фрукти та випічка. Солодке вино зазвичай подають за температури 14-16°C.
 • Десертне – містить понад 15% цукру. Поєднуються з десертами, наприклад, цукерками, морозивом, випічкою, фруктами і т. д. Десертні напої зазвичай подають за температури 10-16°C.

Поєднання вина з їжею – це питання смаку та переваг, але, як правило, більш солодкі вина краще поєднуються з більш солодкими стравами, а більш сухі вина поєднуються краще з більш тонкими та простими стравами.

Крім того, важливо пам'ятати, що кожен вид вина має свої унікальні смакові характеристики, і їх поєднання зі стравами може відрізнятися залежно від індивідуальних уподобань та досвіду дегустації.

Популярні марки, бренди та де купити вино

У нашому інтернет-магазині представлені вина популярних марок та виробників. Виробляються у різних регіонах світу та мають свої унікальні характеристики та смаки. У нас часто замовляють алкогольні напої наступних марок та брендів:

 • Мікадо – фруктове вино, що має виражений смак сливи, вишні. Вино Мікадо виробляється в Україні, тому відрізняється доступною ціною. Напій має насичені фруктові аромати, представлений у солодкому стилі.
 • Болград – виробляється в Україні із сорту винограду Аліготе. Вино Болград має ніжний квітковий аромат і добре поєднується з морепродуктами, салатами та легкими закусками.
 • Вілла Крим – виготовляються у Криму із сорту винограду Сапераві. Вино Вілла Крим має яскравий фруктовий аромат і смак, і добре поєднується з м'ясом, пастою та овочевими стравами.
 • Вино Кіндзмараулі – це червоне напівсолодке вино, виготовлене у регіоні Кахеті в Грузії. Воно виготовляється із винограду сорту Сапераві, вирощеного на схилах гори Кіндзмараулі.
 • Вино Просекко – це італійське вино, яке виробляється з винограду сорту Глера. Напій має світло-жовтий колір та свіжий фруктовий смак.
 • Вино Алазанська Долина – виготовляється у виноробному регіоні на сході Грузії, розташованому вздовж річки Алазані. Його виготовляє виноробна компанія Teliani Valley із винограду Сапераві.
 • Вино Фраголіно – італійське ігристе вино, яке виготовляється зі свіжих полуничних ягід. Воно має ніжний ягідний аромат та солодкий смак. Фраголіно зазвичай має низький відсоток алкоголю (до 7,5%). Напій зазвичай подають у келихах, щоб підкреслити його ігристість та зберегти аромат. Воно часто вживається як аперитив.

У нашому інтернет-магазині представлений величезний вибір вин. Ви зможете знайти напій для різних випадків. У нас можна замовити гарне недороге вино чи елітні марки.

Чому вигідно замовляти вино у нас

У нашому інтернет-магазині представлено понад 2 000 видів вин з усього світу, що дає вам можливість вибрати вино, яке підходить за смаком та бюджетом. Замовлення товарів у нашому інтернет-магазині WINETIME можна оформити у будь-який час дня чи ночі. Ми пропонуємо лише високоякісне вино від перевірених постачальників. Усі вина зберігаються в оптимальних умовах, щоб зберегти їхню якість та аромат.

Зателефонуйте нам або заповніть форму онлайн. Ми швидко обробимо замовлення, надішлемо товари одержувачу.