Текіла

1

Текіла - ціна, колір, смак

Одним із відомих та популярних алкогольних напоїв є текіла. Це мексиканський алкогольний напій, який виготовляється з агави. На фото текіла має прозорий або світло-жовтий колір. У напою  сильний, характерний смак. Купити текілу на вигідних умовах можна у нашому інтернет-магазині WINETIME. Ми продаємо оригінальний алкоголь відомих брендів.

Особливості та характеристики алкогольного напою

Виробляється текіла в Мексиці. Її отримують із серцевини агави, яка називається «піна». Вона вирізується з рослини, потім очищається і печеться у спеціальній печі. Потім піна подрібнюється, щоб вичавити з неї сік. Рідина ферментується та дистилюється. Основні характеристики текіли такі:

 • Зміст алкоголю. Зазвичай у текілі градусів від 35 до 55. Але існує безліч варіацій залежно від виробника.
 • Регіон виробництва. Може проводитися лише у п'яти мексиканських штатах: Халіско, Гуанахуато, Міхоакан, Наяріт та Тамауліпас. В залежності від регіону виробництва може мати свої унікальні характеристики.
 • Вигляд агави. Для виробництва текіли використовується один із кількох видів агави. Більшість представлених напоїв виготовляються з блакитної агави (Agave tequilana), але також можуть використовуватися інші види.
 • Смак. Смак текіли може бути описаний як сильний, гострий та специфічний. Біла текіла зазвичай має більш сухий смак із яскраво вираженими нотами агави. Відпочила і стара текіла можуть мати складніший і глибший смак з нотками дуба, ванілі та інших прянощів.
 • Аромат. Хороша текіла має свіжий, солодкий та квітковий аромат з нотами агави, цитрусу, дуба та ванілі.
 • Текстура. Гладка та масляниста, з легкою гостротою у післясмаку.

Існує особливий підхід, як пити текілу. Текілу можна пити чистою, але частіше випивають її зі шматочком лайма. За відгуками текіла поєднується із сіллю та лаймом. Перед тим, як випити напій, на кінчик язика потрібно взяти трохи солі. Також вона добре поєднується з іншими інгредієнтами, такими, як сік лайма, апельсин. Текіла присутня в одному з найвідоміших коктейлів, який називається «Маргарита».

Різновиди текіли

У нашому інтернет-магазині продається текіла оригінал. Це напій, виготовлений виключно у Мексиці. Текіла має три основні категорії:

 • Біла – це найпростіша категорія. Вона дистилюється один або два рази і не витримується у бочках. Біла текіла має сильний та чистий смак агави та часто використовується в коктейлях.
 • Відпочивша – витримується у дубових бочках від двох місяців до року. У процесі витримки текіла отримує більш складний смак, набуваючи додаткових ноток дуба та ванілі.
 • Стара – витримується в дубових бочках від одного року та більше. Стара текіла має багатий та глибокий смак, з нотками шоколаду, карамелі та сухофруктів.

Крім того, існує також екстра-аньєхо. Вона витримується більше трьох років. Вважається, що це найкраща текіла, яка має ще багатший і глибший смак.

Де купити популярні марки текіли

У нашому інтернет-магазині можна купити текілу  Києві та інших містах України. Ми продаємо найпопулярніші марки, відомі у всьому світі. Ціна текіли залишається прийнятною для покупців. Існує безліч популярних марок текіли, кілька з них:

 • Jose Cuervo – одна з найвідоміших і найпопулярніших марок текіли у світі.
 • Patrón – преміальна марка, відома своєю високою якістю та широким асортиментом.
 • Don Julio – ще одна популярна марка. Текіла Дон Хуліо є преміальною маркою, виготовленою зі 100% блакитної агави.
 • Sauza – марка текіли, що виробляється в Мексиці з 1873 року.
 • 1800 – виготовляється зі 100% блакитної агави та витримується в дубових бочках.
 • Hornitos – створена виробником Sauza і відома своїм м'яким та збалансованим смаком.

Ми продаємо в Україні текілу за ціною, що залишається вигідною для покупців. Це високоякісна продукція, яка добре зарекомендувала себе у світі.

Від чого залежить ціна і де замовити текілу

Ціна текіли може залежати від кількох факторів:

 • Категорія. Як уже згадувалося, текіла може бути білою, відпочившою, старою або екстра-аньєхо. Чим вища категорія, тим більша ціна текіли. Наприклад, екстра-аньєхо, яка витримується в дубових бочках більше 3 років, коштує значно дорожче за білий різновид.
 • Якість інгредієнтів. Скільки коштує текіла залежить від якості інгредієнтів, що використовуються для її виробництва. Представлений напій має бути виготовлений із 100% блакитної агави, без додавання додаткових цукрів та інших інгредієнтів. Якщо марка текіли використовує більш дорогі сорти агави або збирає її на більш трудомістких ділянках, то ціна може бути вищою.
 • Рідкість. Деякі марки є рідкіснішими, їх виробництво може бути обмежене або проводиться тільки в певні періоди часу. Вони коштують дорожче.
 • Виробник. Деякі марки більш престижні, відомі, що також впливає на ціну.

Замовте оригінальну текілу у нашому інтернет-магазині. У нас представлений широкий асортимент вина, міцних алкогольних напоїв як бюджетного, так і преміального класу.