Ігристе вино Асті

1

Асті вино - ціна, смак Італії

Асті вино ігристе виробляється в Італії, має відмінний смак та доступну вартість. Саме вино виникло внаслідок зміни класичної рецептури та технології виготовлення шампанського.

При виготовленні цього сорту вина, бродіння може бути передчасно зупинено, таким чином виходить очищене виноградне сусло, яке не має осаду та дріжджів, але з ним зберігається досить високий рівень цукру. Це сприяє скороченню часу виробництва, що дає змогу суттєво збільшити випуск напою, а також скоротити виробничі витрати. Тому Асті Італія вино не лише смачне, а й доступне у плані вартості. Вперше це вино було випущено в 1865 році, воно відразу отримало визнання і стало популярним далеко за межами Італії.

Особливості ігристого вина Асті

Купити вино Асті сьогодні можна у кожному винному магазині, воно дуже подобається гурманам у всьому світі, насамперед завдяки своїм смаковим якостям, які багато в чому залежать не лише від сорту винограду, а й від способу приготування. Серед особливостей виробництва напою можна виділити такі моменти:

  • Найчастіше у виробництві вина задіяний виноградний сорт мускат, який має високий рівень цукрів у складі та надає напою легкого золотистого кольору.
  • Природний цукор у складі вина зберігається завдяки використанню спеціальних технологій.
  • Ігристе вино Асті солодше класичних видів і має невеликий вміст алкоголю – лише 7%.
  • У смаку та ароматі напою переважають фруктові ноти, воно чудово освіжає.

Таке ігристе вино чудово підійде для будь-якого випадку.

Різновиди ігристого вина Асті

Вино Асті Сантеро має солом'яно-жовтий колір та приємні бульбашки. М'який фруктовий смак і аромат аромат роблять його ідеальною парою для десертів, тортів та інших солодощів, подають вино охолодженим.

Вино ігристе Чинзано Асті виготовлене з винограду сорту мускат із застосуванням методу Шарма. Має яскравий золотистий колір, аромат акації та шавлії, меду та квітів, а також абрикосової кісточки. Солодкий смак із нотками меду та персика роблять це вино не лише чудовим аперитивом, а й гарною парою для десертів.

Валлі Асті вино ігристемає яскравий фруктовий аромат і приємний світло-золотистий колір, солодкий смак складе відмінну пару з десертами, а також може використовуватися для самостійного вживання у вигляді аперитиву.

Вино ігристе Мондоро Асті відмінне Італійське вино, яке має м'який смак і виражений фруктово-квітковий аромат. Рівень вмісту алкоголю невеликий 7,5%. Рекомендується пити охолодженим, чудовий варіант для самостійного вживання. Купити вино Мондоро Асті можна також для вживання з десертами та фруктами.

Біле ігристе вино Асті стане відмінним доповненням будь-якого свята, воно містить низький рівень алкоголю в порівнянні з іншими видами ігристих вин.

Правила подачі та де замовити Асті вино?

Вино Асті, ціна якого залежить від виробника, як і будь-яке інше ігристе вино, перед подачею необхідно охолодити. Оптимальною температурою напою є 6-8 градусів. Для охолодження найкраще помістити пляшку в холодильник і протримати там години дві-три. При подачі на стіл найчастіше використовують спеціальне металеве відерце, в яке поміщають лід, щоб ігристе вино довго залишалося холодним.

Бокали використовуються спеціальні, які мають високу ніжку, вона допомагає вину залишатися холодною і не нагріватися від рук людини. Можна використовувати келихи з широкою горловиною або «флют», який вужчий. Наливають вино під кутом 45 градусів, щоб воно не пінилося.

З чим поєднувати ігристе вино Асті?

Вино Асті має самодостатній фруктовий смак, тому може використовуватися самостійно як аперитив. Хоча воно чудово поєднується з легкими закусками, салатами і навіть пряними стравами. Завдяки досить високому вмісту цукру, таке вино відмінно підійде для вживання з фруктами або солодкими пирогами.

Де вигідно купити ігристе вино Асті в Україні?

Асті сухе ігристе вино можна вигідно придбати у спеціалізованому магазині WineTime. Асті вино ігристе, ціна якого залежить від бренду-виробника, представлено тут у великому асортименті. Також у каталозі на сайті можна знайти безліч вин, міцного алкоголю, інших напоїв та продуктів харчування з усього світу. Завдяки прямим поставкам від виробників ціна товару досить демократична, а в його якості і справжності можна бути абсолютно впевненим. Якість товарів підтверджується відповідними сертифікатами. Вино Асті фото та відгуки, а також характеристику товару та його вартість можна дізнатися у каталозі сайту. Оформити покупку дуже просто, можна замовити доставку до будь-якого регіону України.