16.06.2021
Поділитися

Ялівцева радість

City of London Distillery відновила виробництво джина в 2012 році після майже 200-річної відсутності.

 

Під час повального захоплення джином в 18-м столітті на кожній вулиці міста існував завод з виробництва джина або джин-магазин, де продавалися спеції і цитрусові, які надходили в лондонський порт.

 

Протягом наступного століття голод, оподаткування і державне регулювання взяли своє, і «захоплення джином» закінчилося.

 

Збереглось дуже мало заводів з виробництва джина, і протягом майже 200 років в місті не було жодного заводу з виробництва джина. Так тривало до тих пір, поки в 2012 році не відкрився лікеро-горілчаний завод City of London Distillery.

 

За ці 200 років методи дистиляції джину покращилися, і джин став більш вишуканим з більш тонкими ароматами. Джин був великим бізнесом, і London Dry Gin став найпопулярнішим сортом джина. Потім відбулася наступна революція в джиновій  індустрії з появою дрібних мікродістіллерій подібних City of London Distillery, які принесли різноманітність, інтерес і експерименти; нові рослини, нові комбінації, нові джини.

 

City of London Distillery відкрилася 20 грудня 2012 року в коктейль-барі Джонатана Кларка на Брайд-Лейн в Лондоні.

 

Виробництво почалося з пари 200-літрових мідних кубів, названих «Кларисса і Дженніфер» (названі на честь «Дві товсті дами» з кулінарного шоу BBC). Першим джином став класичний лондонський сухий джин, за яким незабаром пішов джин Square Mile. З тих пір асортимент розширювався, додався дуже популярний джин Sloe, джин Old Tom, джин Christopher Wren, а також сучасні смаки Six Bells Lemon Gin, Murcian Orange Gin and Rhubarb і Rose Gin.

 

У 2016 році був куплений новий більший 500-літровий перегінний куб, названий на честь Єлизавети, яка відзначила в цьому ж році своє 90-річчя.

 

Метою City Of London Distillery завжди було повернути і зберегти спадщину і історію лондонського виробництва джина, одночасно шукаючи нові сучасні ідеї.

 

 

NAVY STRENGTH LIME GIN  

Країна:Великобританія. Алко:40,3%. Ціна:597грн

Цей чудовий яскравий джин, останнє поповнення в асортименті City of London Distillery, був випущений навесні 2020 року. Він натхненний цитрусовими фруктами, які спустилися по Темзі з далеких країн під час процвітання Британської імперії. Аромат солодкого мармеладу і ніжних квітів. Має округлий смак, який врівноважує присмак лайма з глибиною традиційних рослин ялівцю. Післясмак повний легких пікантних нот лайма. Залишає тривале відчуття свіжості

Склад: ялівець, насіння коріандру, корінь солодки, ангелика, сушена цедра солодкого апельсина, лаймова шкірка, цільний лайм.

 

 

RHUBARB & ROSE GIN  

Країна:Великобританія. Алко:40,3%. Ціна: 597грн

Випущений в лютому 2019 року Rhubarb&Rose і він не схожий ні на один інший джин з ревеню, представлених на ринку. Натхненний британською любов'ю до ревеню і троянди. Цей лондонський сухий джин використовує багато свіжого ревеню і сушених пелюсток троянд під час дистиляції.

Свіжі нотки ревеню, ніжна солодка ягода і сосна. Післясмак солодко-гіркуватий.

Склад: ялівець, насіння коріандру, ангелика, корінь солодки, шкірка лимона і апельсина, ревінь, пелюстки троянди.

 

Коктейль «PEACH SPRITZ»

 • 30 мл Rhubarb & Rose Gin
 • 15 мл персикового сока
 • трохи ігристого вина
 • тонік

Додайте інгредієнти в келих для вина, наповнений льодом, перемішайте і прикрасьте шматочком лимона.

 

SIX BELLS LEMON GIN

Країна:Великобританія. Алко:40,3%. Ціна:597грн

Створений в кінці 2018 року, цей джин отримав свою назву від класичного дитячого віршика «Апельсини і лимони, як кажуть дзвони Св.Клемента». Це не ароматний джин з повним акцентом на один смак, це, безсумнівно, джин для любителів джина.

Добре збалансований і підкреслює характеристики лимона, не пригнічуючи інших.

В ароматі домінує масло лимона. Подібний щербету лимон поєднується з більш ароматними насиченими лимонними маслами. Ялівець як і раніше присутній і додає хрусткий сухий відтінок. Ноти ромашки і меду, м'яка землиста нота. Ідеальний яскравий літній джин.

Склад: ялівець, насіння коріандру, ангелика, корінь солодки, цедра лимона, апельсина і грейпфрута.

 

Коктейль «LILY PAD»

 • 35 мл Six Bells Lemon Gin
 • 15 мл Куантро
 • 20 мл лимонного сока
 • 10 мл Violette (фіалковий лікер)  

 

Всі компоненти налити в креманку, струсити з льодом. Прикрасити лимонною цедрою.

 

AUTHENTIC GIN

Країна:Великобританія. Алко:40,3%. Ціна:597грн

Цей перший джин, випущений в 2012 році і створений майстром дистиляції Джонатаном Кларком, являє собою класично збалансований лондонський сухий джин. Цей джин став тим, що поклало початок бренду City of London Distillery і закріпило за ним статус одного з ключових гравців у центрі відродження лондонського джина. Ця пляшка як і раніше залишається флагманом і пропонує неперевершену якість за розумну вартість.

Має інтенсивний аромат ялівцю, яскраві відтінки цитрусових, ніжну землисту пряність для балансу.

Склад: ялівець, насіння коріандру, ангелика, корінь солодки, цедра апельсина, лимона і грейпфрута.

 

Коктейль «AUTHENTIC COLLINS»

 • 60 мл AUTHENTIC GIN
 • 20 мл лимонного сока
 • 10 мл сиропа
 • Долити газованої води

 

У високу склянку, наповнену льодом, додайте всі інгредієнти, розмішайте, прикрасьте шматочком лимона.

 

MURCIAN ORANGE GIN

Країна:Великобританія. Алко:40,3%. Ціна:597грн

Запущений разом з Six Bells, він контрастує за смаковими характеристиками. У той час як Six Bells яскравий, свіжий і літній, цей джин більш пряний, з багатим округлим профілем, що підкреслює чудовий гірко-солодкий апельсин з деякими більш сильними ароматичними відтінками. Ідеально підходить для всіх комбінацій, якщо ви хочете джин з додаванням спецій.

Аромат апельсина і ялівцю, ментолу і спецій, що містять корицю. Смак сміливий і теплий. Гіркий апельсин і ялівець. Ментол зберігається, але діє більш тонко, ніж в ароматі. Післясмак округлий і шовковисто-гладкий, апельсин залишає легке враження солодощі, в той час як ноти сосни і спецій викликають приємне пікантне відчуття.

Склад: ялівець, насіння коріандру, ангелика, корінь солодки, цедра лимона і апельсина, кориця, кардамон

 

Коктейль «LIGHT NEGRONI»

30 мл Murcian Orange Gin

20 мл сухого вермута

20 мл апероля

 

Перемішати всі компоненти з льодом, прикрасити часточкою апельсина.

 

OLD TOM GIN  

Країна:Великобританія. Алко:40,3%.Ціна:597грн

Старий стиль джина, що з'явився раніше, ніж London Dry, Old Tom народився як реакція на неякісний алкоголь, вироблений у власних будинках людей в Лондоні. Додавали цукор і сильно приправляли прянощами рослин, щоб зробити його більш апетитним і приховати присмак домішок у спирті.

Аромат трохи спіртуозний, гострі соснові нотки і ароматні прянощі для випічки, ноти апельсина. Смак добре збалансований, тонка солодкість поєднується з нотами апельсина і кориці. Дуже мало етанолу, з огляду на його міцність. Цитрусові в смаку більше схиляються до яскравого лимону. У післясмаку м'яка солодкість поєднується з округлими нотами апельсина і спецій.

Склад: ялівець, насіння коріандру, корінь ангелики, корінь ірису, цедра лимона і апельсина, гвоздика

 

Коктейль «COFFEE COLLINS»

 • 40 мл Old Tom Gin
 • 15 мл холодної кави
 • 10 мл апельсинового лікера
 • Долийте тонік

 

Додайте всі інгредієнти у високу склянку, наповнену льодом, перемішайте, прикрасьте часточкою апельсина.

Новий
City of London Distillery Brazilian Lime Gin фото
Новий
City of London Distillery Lemon Six Bells Gin фото
Новий
City of London Distillery Rhubarb & Rose Gin фото
Halewood
Новий
City of London Distillery Murcian Orange Gin фото
Halewood
Новий
City of London Distillery Old Tom фото
Про WINETIME Гастромаркети WINETIME це 31 гастромаркет у 14 регіонах і понад 8000 найменувань товарів власного імпорту з Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн.
Вино та листи Підпишіться на наші новини і акції
Даю згоду на обробку персональних даних