690000грн
Залиште свій номер телефону, і ми зателефонуємо Вам через кілька хвилин!
Солодкість: сухе Тип: тихе Колір: червоне Країна: Іспанія | Регіон: Кастілія і Леон Виробник: Dominio de Tares Об'єм: 0,75 л Сорти: Прієто пікудо | |
Дані перевірені: 12.03.2019 |
|
Відгуки (18) |
Доставка:
Оплата:
«Ми рекомендуємо» означає - варто спробувати!
Нам подобається, професійним сомельє та нашим покупцям. Це не просто співвідношення ціни та якості: тут якість перевищує Ваші очікування. Купуйте, рекомендуємо!
Читати докладніше ...
Тип: тихе
Колір: червоне
Солодкість: сухе
Алкоголь: 14,50%
Цукор: 1,2 г/л
Сорт винограду: 100% прієто пікудо
Рік: 2015
Колір: Гранатово-червоний.
Аромат: Фруктовий аромат з нотками квітів та прянощів.
Смак: Свіжий та добре збалансований.
Температура подачі: 16-18°C
З чим подавати: Салат з сиром рокфор, барбекю курятини зі свіжим перцем та спеціями, запечена яловичина у вершковому маслі зі спеціями.
Розміщення виноградників: Кастілія і Леон
Класифікація: Denominacion de Origen (DO)
Властивості ґрунту: Глибокі, піщано-гравійні ґрунти, що поєднують мергель та гальку (доволі кислотні та щільні ґрунти )
Врожай: Збір вручну у невеликі контейнери (15 кг), відбір винограду вручну на столі для сортування
Технологія виробництва: Передферментаційна мацерація: 24 години при температурі 12 ?С. Алкогольна ферментація триває 12 днів при температурі 25?C. Опісля малолактична ферментація
Витримка: Вино витримане у дубових діжках
Назва: Dominio de Tares
Адреса: Poligono Industrial Bierzo Alto c/los Barredos 4 24318, Spain
Вебсайт: www.dominiodetares.com
Рік заснування: 2000
Кількість вин, що виробляються: 10
Частка винограду, що закуповується: Лише власний виноград
Площа: 4200 га
Про компанію: Виноробня Dominio de Tares (Домініо де Тарес) заснована у 2000 році у регіоні Кастілья Леон у провінції D.O. Bierzo (Д.О. Бьєрсо). Долина Bierzo з усіх боків оточена горами. Річка Сил відкриває доступ повітряним масам з Атлантики. Клімат не такий сухий і холодний, як в Леоне, і не такий вологий, як в Галісії. Енолог господарства Dominio de Tares - Амансіо Фернандес і його команда приділяють величезне значення вивченню теруару. Виноробня отримує вина тільки з дуже старої лози (вік понад 40 років) з обмеженою врожайністю. Філософія будинку заснована на безперервному прагненні до досконалості. Господарство зосередило свою зусилля на автохтонних сортах винограду Mencia (Менсія) і Gоdello (Годельо). Про вина з сорту Mencia можна сказати, що вони з бургундським характером - витончені, з інтелектуальною структурою, сильні, але з силою танцюриста, а не атлета. Менсія - сорт хамелеон, він, як ніякий інший, володіє містичною здатністю відображати у вині всі особливості теруару виноградника. Господарство Dominio de Tares спеціалізується в основному на червоних винах. Але також виробляється невелика кількість білого вина з 20-річного винограду Godello – який дає ароматичні, добре структуровані вина з дуже цікавим, насиченим смаком. Витримка вина відбувається у французьких (Allier і Never) та американських (Missouri, Virginia) дубових діжках різного ступеня обпалення. Банк бочок господарства становить 800 штук, 30% з яких щорічно оновлюються. Всі виноградники обробляються вручну без застосування хімікатів, а також на них підтримується низький рівень врожайності, який забезпечує винам чудову якість. На міжнародному професійному конкурсі IWCC (International Wine Challenge Catavinum), що пройшов в іспанському місті Віторіа-Гастейс, виноробне господарство Dominio de Tares стало єдиною компанією з Д.О. Бьерсо, яка змогла не тільки завоювати медалі, але і за їх кількістю увійти в список національних лідерів.
Sergey Angel 08.2019 |
Хорошо.Созрело.вставляет) |
Руслана 08.2019 |
Аромат выпрыгивает из бокала. Спиртуозное. Нужно время |
Оля 08.2019 |
Терпкие танины, очень крепленое, подойдёт идеально под стейк из говядины |
Анна 08.2019 |
Достойное вино! Аромат мягкий, вкус сбалансирован. Понравилось!!! |
Вика 08.2019 |
Чувствуется привкус вяленого помидора, кислотность. Неплохой вариант |
17200грн