08.12.2016
Поділитися

Компроміс: віскі та бюджет

Це була найтихіша і найстриманіша в коментарях дегустація. Дегустація наших найдоступніших віскі. Ми не намагалися знайти щось особливе (не та цінова категорія). Ми просто хотіли знати: який віскі рекомендувати для корпоративів і банкетів, коли бюджети дуже стислі. Бюджет же не привід зіпсувати веселощі?

Вибрали найдемократичніші за ціною. Звичайно ж, все - бленди.

Fauconnier Glen Russell

Ми розраховували, що базовий бленд від Fauconnier буде таким же гарним компромісом, як і їх Hunting Lodge. Але ні. Аромат карамельний, ванільний, смак пекучий, жорсткий. Тільки змішувати з колою.

Loch Lomond Clansman

Аромат слабкий (але, може, воно й на краще?), смак простий і безхарактерний. Зовсім не цікаво. Але відмінно підійде для коктейлю.

Loch Lomond High Commissioner

Хм, а це вже дуже непогано. Хоч і вибивається зі стилю Хайленду. Аромат інтенсивний і спочатку різкуватий, а ноти торфу і гуми роблять його особливими. Смак хоч і простий, але досить м'який.

Loch Lomond Reserve

Аромат з тими ж нестандартними для Хайленду нотами торфу і гуми. Смак з тієї ж палітрою, але м'який, фруктово солодкуватий. Легко п'ється навіть в чистому вигляді. Збалансований так, що більше нічого ні додати, ні відняти.

Evan Williams Black

Традіцінно солодко (бурбон все-таки), з нотами лаку та карамелі. Густо і концентровано. Просить великого застілля (що, втім, чудово лягає на концепцію нового року).

На корпоратив, банкет і велику тусовку: якщо зовсім-зовсім бюджетно - Loch Lomond High Commissioner, якщо ж хочеться чогось більш концептуального -  Loch Lomond Reserve.

Веселого Вам корпоративу і легкого ранку :) Будьмо!

[101458:left][101457:left][101459:left][67597:left][80422:left]

Про WINETIME Гастромаркети WINETIME це 31 гастромаркет у 14 регіонах і понад 8000 найменувань товарів власного імпорту з Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн.
Вино та листи Підпишіться на наші новини і акції
Даю згоду на обробку персональних даних