Час роботи
Пн-Пт 9:00-19:00 Сб 10:00-15:00 Нд 10:00-15:00
0 800 330 370
Безкоштовно по Україні!
Контакти +38 067 239 90 97 +38 050 315 37 37 +38 093 957 68 97
[email protected] для замовлень і пропозицій
Київ
Ваш город: Київ?
Выбрать другой
  • ua
Вхід
Избранное
  • ua
Вхід
Час роботи
Пн-Пт 9:00-19:00 Сб 10:00-15:00 Нд 10:00-15:00
Працюємо кожен день!
13.08.2021
Поділитися

Вина “Mastroberardino” – це вина, які пили в Помпеї 2000 років тому!!!

Mastroberardino — це символ відданості традиціям області південного італійського регіону Кампанія. Вина Ірпінії зарекомендували себе як вершина айсберга епохи Відродження і відродження виноградарства в Кампанії.  

 

Виноробня Mastroberardino входить в трійку найбільших виробників регіону.

Мастроберардіно завжди багато робили для просування своїх вин і регіону в цілому. Завдяки їм, про вина Кампанії заговорили як про високоякісні, великі, що мають великий потенціал.

 

Компанія Mastroberardino заснована в 1750 році, але офіційно була зареєстрована лише в 1878 році завдяки Анжело Мастроберардіно. Відповідно до джерел, вже в середині 18 століття він отримав титул "майстер" і вперше зайнявся виноробством. 

 

Перша виноробня була побудована в Атрипальда, в самому центрі Ірпінії. На сьогоднішній день змінилося вже 10 поколінь, які пережили і спад і процвітання, але любов і повага до сімейної справи залишилися колишніми. Раніше виноробня була оточена полями і сільськогосподарськими угіддями, але зараз вдома оточили будівлю.

 

Головна мета компанії - відродження, збереження і поширення вин з історичних місцевих сортів Кампанії: Фіано, Греко і Альяніко.

 

Зараз компанія виробляє широкий спектр вин, в тому числі і категорії DOCG: Греко ді Туфо, Фіано ді Авелліно (єдині білі вина, які мають вищу категорію якості) і Тауразі.

 

Зараз виноробнею управляє П'єро, син Антоніо і винороб в 10-му поколінні, продовжує пристрасть своєї сім'ї до реставрації і збереженню. П'єро був біля керма виноробні з середини дев'яностих років і очолив престижний дослідний проект Villa dei Misteri, спрямований на реконструкцію давнього виноградника Помпеї. П'єро також є професором управління бізнесу в Університеті Фоджі в Кампанії, а також широко визнаним експертом з міжнародного менеджменту.

 

Підвали є арт-галерею зі склепінчастими стелями, розписаними фресками. Бахус влаштовує веселі вакханалії, що супроводжуються розпиванням вина; Сатир хитро підморгує і простягає кубок з рубіновим напоєм; дівчата, повиті лозами, танцюють серед справжніх бочок і бариків. Люди з усього світу приїжджають сюди помилуватися полотнами видатних художників: Марії Микоц, Дойна, Рафаеля де Роза і насолодитися шикарними винами.  

 

Виноградники Mastroberardino займають 350 га, з них 200 га знаходиться в власності, інші - в оренді.

Mastroberardino - смак історії, саме такими були вина до виверження легендарного Везувія за часів Помпеї.

 

 

Mastroberardino Greco di Tufo

Країна:Італія. Регіон:Кампанія. Сорт:Греко ді Туфо. Рік:2020. Алко:12,5%. Витримка:кілька місяців в плашках. Ціна:597грн

Сім'я Мастроберардіно відома тим, що саме вона врятувала і виходила сорт винограду Греко, який після Другої світової війни опинився практично на межі зникнення.

На етикетці вина представлені деталі картини живописця Рафаеля де Роза, що прикрашає стелю винного підвалу Мастроберардіно.

Ферментація проходить за традицією в сталевих резервуарах. Після розливу вино кулька місяців відпочиває в пляшках.

Аромат тонкий і делікатний з легкими нотами цитрусових, персика і ананаса, смак свіжий, підтримується інтенсивною фоновою мінеральністю.

Греко - один з небагатьох білих сортів винограду, які мають схильність до тривалого старіння.

 

 

 

Mastroberardino Fiano di Avellino

Країна:Італія. Регіон:Кампанія. Сорт:Фиано.Рік:2020. Алко:12,5%. Витримка: кілька місяців в пляшках. Ціна:597грн

Авелліно - це білий, типовий для області сорт, інтерпретований у всій його природній свіжості. Його ферментують в сталевих резервуарах, щоб зберігти аромати білої м'якоті фруктів, мигдалю, лісового горіха і білих квітів і здивувати тонким освіжаючим смаком з легкими квітковими нотами.

Після розливу витримується кілька місяців в пляшках. 

 

 

Mastroberardino MASTRO BIANCO CAMPANIA IGT

Країна:Італія. Регіон:Кампанія. Сорт: Кода ді Вольпе, Фіано, Греко, Фалангіна. Рік:2020. Алко:12,5%. Витримка:немає.Ціна:357грн

Виноград збирають вручну в середині жовтня. Ферментація в резервуарах з нержавіючої сталі при контрольованій температурі з витримкою протягом одного місяця в пляшках.

Солом'яно-жовтий колір. Аромат свіжих квітів, ананаса, персика і цитрусових. Це легке і живе вино має дивну свіжість, збалансовану кислотністю і нотками цитрусових і айви. Поєднується з легкими закусками, морепродуктами і смаженою рибою.

 

Mastroberardino Lacryma Christi del Vesuvio Bianco DOC

Країна:Італія. Регіон:Кампанія. Сорт:Кода ді Вольре дель Візувіо.Рік:2020. Алко:12,5%. Витримка:немає. Ціна:547грн

Назва вина - "Lacryma Christi" (сльози Христа) - походить від старої легенди: побачивши частку раю, викрадену Люцифером, Господь заплакав і на тому місці, куди падали його сльози, потім виросли виноградники "Лакріма   и  Крісті".

Сорт винограду, з якого виготовляють це вино, історично виростає на даній території - згадки про нього ми знаходимо ще у давньоримського історика і політика Плінія.

Урожай збирають в першій половині жовтня, після цього виноград піддають класичній ферментації в чанах з нержавіючої сталі при контрольованій температурі. Вино витримують спочатку 2 місяці в сталевих чанах, а після бутилювання як мінімум місяць в пляшці.

Вдалим супроводом будуть закуски на основі риби, паста на основі риби або страви з рису.

 

 

Mastroberardino MASTRO ROSSO CAMPANIA IGT

Країна:Італія. Регіон:Кампанія. Сорт:Альяніко, Пьєдіроссо.Рік:2020. Алко:12,5%. Витримка:немає. Ціна:357грн

Виноград Альяніко і Пьєдіроссо з регіонів Ірпінія і Санніо.

Класична «червона» вініфікація в сталевих резервуарах (близько 10 днів) при контрольованій температурі (21-23 °C). Відпочинок в пляшці не менше одного місяця.

Має фруктові аромати сливи, ожини, малини, чорної смородини, полуниці і вишні з відтінками кориці.

Среднетіле, приємне для пиття, в смаку домінують ноти червоних фруктів.

Поєднується з супами, м'ясним асорті, молодими і витриманими сирами, з піцою, рисом, білим м'ясом і овочами на грилі.

 

 

Mastroberardino Lacryma Christi del Vesuvio Rosso DOC

Країна:Італія. Регіон:Кампанія. Сорт:Пьеєдіроссо. Рік:2020. Алко:12,5%. Витримка:немає. Ціна:597грн

Готують з 100% Пьедіроссо, вирощеного на схилах вулкана Везувій. Для витримки використовують чани з нержавіючої сталі. Вино виходить яскравим і фруктовим, з ароматом вишні та сливи, тонкими нюансами перцю і гвоздики, з тонкими танинами і гарною кислотністю.

 

 

 

Mastroberardino Taurasi Radici

Країна:Італія. Регіон:Кампанія. Сорт:Альяніко. Рік:2016. Алко:13,5%. Витримка:30 міс в дубі, 36 міс в пляшках. Ціна:1497грн

Найвідомішим вином від Mastroberardino вважається Radici Taurasi Riserva DOCG. Перший вінтаж датується 1986 р. Він став результатом тривалого пошуку, проб і експериментів. Виноградник знаходиться в Монтемарано.

Витримка проходить в барріках протягом 30 місяців, потім 36 місяців вино відпочиває в пляшках.

Альяніко для Radici Taurasi є певним біотипів, отриманим від столітньої лози, що росте на власних коренях.

Складне, інтенсивне, з характером, в ароматі стиглі фрукти, ноти тютюну і спецій, лісові ягоди і бальзамічні вкраплення. У смаку танін, повнотіле, соковите, зі смаком сливи і вишні, лакриці і прянощів.

Radici перекладається з італійської як «коріння», назва відображає міцний зв'язок Мастроберардіно з рідною землею, яку не можуть зруйнувати ніякі катаклізми.

«У 1980-і рр. в Кампанії був потужний землетрус, який приніс багато руйнувань і бід, - розповідає П'єтро Мастроберардіно. - Сильно постраждала зона, де знаходиться наше господарство і виноградники. Виноробня збереглася, але була в поганому стані. У цей час ми особливо гостро відчули нитки, які подібно до коріння, пов'язують нас з нашою землею. Це нічого не можна зруйнувати».

 

 

Mastroberardino Taurasi Radici Riserva

Країна:Італія. Регіон:Кампанія. Сорт:Альяніко.Рік:2014. Алко:13,5%. Витримка:30 місяців в дубі і 40 місяців в пляшках. Ціна:1797грн

Класична «червона» вініфікація, тривала мацерація на шкірці (близько 25 днів) при контрольованій температурі (22 - 24 °C). Витримка в бочках з французького дуба і бочках з славонського дуба протягом приблизно 30 місяців і не менше 40 місяців витримки в пляшці.

Складний, насичений букет з нотами тютюну, спецій, вишні, ягід, слив і бальзамних нот.

Обволікаючий і елегантний смак з нотами сливи, гіркої вишні, полуничного варення, чорного перцю і лакриці.

Поєднується з витриманими сирами, трюфелями, білими грибами та ковбасами, червоним м'ясом, дичиною, гострими стравами.

 

 

Mastroberardino Taurasi Stilema

Країна:Італія. Регіон:Кампанія. Сорт:Альяніко.Рік:2015. Алко:13%. Витримка:24 місяця в дубі та 30 міс в пляшках. Ціна:4500грн

Stilèma - це вино, виготовлене з лоз до філоксери з метою збереження і поваги неймовірного терруара, на якому було вирощено це Альяніко.

Сучасна інтерпретація стилю великих Тауразі 1950-1960-х років. Stilèma Taurasi - результат роботи композиції і з'єднання різних, але синергетичних мікротерріторіальних історій, які створюють унікальну і складну виразну силу. Пьєтрадефузі, Монтемарано, Патернополі і Мірабелла-Еклано - це райони, звідки походить виноград, що розрізняється по висоті, мікроклімату і складу грунтів.

 Коротка мацерація (7/8 днів) при контрольованій температурі (18-20 °) для зменшення екстракції фенольних компонентів. Витримка близько 24 місяців в бочках з славонського дуба обсягом близько 50 гектолітрів і барріках з французького дуба і не менше 30 місяців в пляшках.

Має складні аромати, фруктові і квіткові нюанси в гармонії з пряними. Аромат багатий нотами вишні, сливи, ожини, карамелі, тютюну, ванілі, шкіри і гвоздики.

Смак пікантний, з шовковистою танінною текстурою, добре збалансований. Строгий і складний, з відмінною питкістью.

Подавати з обсмаженим філе тунця, першими стравами з грибами і трюфелями, смаженою качкою, м'ясним асорті, дичиною, бараниною з ароматними травами.

Mastroberardino
Mastroberardino
Mastroberardino
Mastroberardino
Mastroberardino
Mastroberardino
Новий
Mastroberardino Stilema Taurasi фото
Mastroberardino
Про WINETIME Гастромаркети WINETIME це 31 гастромаркет у 14 регіонах і понад 8000 найменувань товарів власного імпорту з Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн.
Вино та листи Підпишіться на наші новини і акції
Даю згоду на обробку персональних даних
добавлен в вашу корзину