27.10.2016
Поділитися

Потестимо фермерську баранину?

Збулось! Тепер щочетверга - свіжа поставка фермерської баранини у WINETIME на Бажана та Обухівському шосе (Козин).

Якщо Ви ще не куштували, то приходьте на дегустацію! Прямо з пилу, з жару: як тільки приїде поставка, ми маринуємо,а в п'ятницю починаємо готувати. На нашій відкритій кухні кухар буде запікати та смажити фермерську баранину. Пригощаємо всіх гостей. Сподіваємося на Ваші відгуки і коментарі.

Дата: 28.10.2016 (п'ятниця)
Час: з 19:00
Місце: WINETIME на пр.Н.Бажана, 1е
Вартість: 0грн. Дегустація безкоштовна для всіх гостей!

ПРО НАШУ БАРАНИНУ

Ми привозимо баранину спеціально для WINETIME з ферми в Васильківському районі в селі Тростинка (ПСП ім. Т. Г. Шевченка). Тут на величезних власних полях випасають отару баранів в 140 голів м'ясної породи меріноландшаф.

Перше «покоління» цих овець було завезено з Німеччини і Австрії, молоді баранчики народилися вже в Україні.

У літню пору вони пасуться у вільному вигулі і їдять польову траву і зернові. У зимовий час живуть в стійлі і харчуються заготовленим з тих же полів сіном (люцерна, різнотрав'я), кукурудзою, вівсом, ячменем і соєю. Власні поля для заготівлі корму дозволяють повністю контролювати якість корму - від посіву до збору врожаю. А від якості корму безпосередньо залежить якість м'яса.

Обвалку м'яса робить ТОВ «Барахтинський м'ясокомбінат», а упаковує WINETIME.

Про WINETIME Гастромаркети WINETIME це 31 гастромаркет у 14 регіонах і понад 8000 найменувань товарів власного імпорту з Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн.
Вино та листи Підпишіться на наші новини і акції
Даю згоду на обробку персональних даних