Час роботи
Пн-Пт 9:00-19:00 Сб 10:00-15:00 Нд 10:00-15:00
0 800 330 370
Безкоштовно по Україні!
Контакти +38 067 239 90 97 +38 050 315 37 37 +38 093 957 68 97
[email protected] для замовлень і пропозицій
Київ
Ваш город: Київ?
Выбрать другой
  • ua
Вхід
Избранное
  • ua
Вхід
Час роботи
Пн-Пт 9:00-19:00 Сб 10:00-15:00 Нд 10:00-15:00
Працюємо кожен день!
10.09.2021
Поділитися

«Португалія дивує»

Aveleda S.A. належить одній родині Гедес протягом 5 поколінь. Сьогодні компанією керують два нащадка в п'ятому поколінні, Антоніо Азеведо Гедес і Мартін Гедес. З моменту заснування в 1870 році пристрасть до виноробства, бережного ставлення до навколишнього середовища та увазі до деталей залишаються ключовими принципами компанії. Ці догми лежать в основі виробництва якісних вин і створення таких відомих брендів, як Aveleda, Adega Velha, Quinta Vale D.Maria, Quinta D'Aguieira Follies і Casal Garcia.

 

Aveleda S.A. працює в різних винних регіонах Португалії, таких як Дору, Вінью Верде і Байррада. Компанія є найбільшим виробником і експортером знаменитих легких свіжих вин Вінью Верде, експортуючи вино більш ніж в 80 країн світу.

 

1870 рік - це рік, коли компанія Авеледо створила перше вино. Двадцять років по тому вина отримають свої перші міжнародні нагороди, які вони виграли на міжнародних конкурсах в Берліні в 1888 році і в Парижі в наступному році. Протягом 20-го століття перші експортні вина були відправлені до Бразилії і Анголи, знамените Casal Garcia буде запущений у виробництво в кінці 30-х років, і бренд Aveleda отримає величезне зростання і визнання.

 

Значні інвестиції були вкладені в виноградники, обладнання та людські ресурси для виготовлення вин найкращої якості. Нинішні члени сім'ї звернулися до француза Дені Дубурдьє, одного з провідних світових винних експертів, за порадою по виноробству, і були раді побачити Quinta da Aveleda 2013 року, яке зайняло перше місце в 2014 році в рейтингу Best Buys від журналу Wine Enthusiast.

 

Хоча Quinta da Aveleda і Casal Garcia Vinho Verde є одними з найвідоміших вин компанії, в маєтку і з його виноградників в інших виноробних регіонах виготовляється широкий асортимент вин, гідних Вашої уваги.

 

Quinta da Aveleda

Виноробня Quinta da Aveleda відзначена Міжнародною премією «Кращий винний туризм» і є однією з найкрасивіших і відомих туристичних визначних пам'яток Португалії.

Відвідувачі можуть побачити всі етапи виноробного процесу, включаючи розлив і маркування, а також спробувати місцеві вина і сири.

Але сир і вино - це тільки частина відвідування Quinta da Aveleda. Серед романтичних будівель, які вони можуть відвідати, - Вікно в стилі Мануеліно (національний пам'ятник), Чайний будиночок і Фонтан Чотирьох сестер. Вони можуть побачити старий каретний двір і кухню, де дбайливо збереглося старе обладнання. Гуляючи по цим будівлям і садам, дуже легко побачити, що спокусило творця Маноеля Педро Гедес де Сільва да Фонсека ще більше двох століть тому.

 

 

Aveleda Fonte Vinho Verde

Країна:Португалія. Регіон:Вінью Верде. Сорт:Лоурейру, Арінту, Трейшадура, Фернау Піреш. Рік:2020. Алко:9,5%. Витримка:немає. Ціна:297грн

86 балів від критика Robert Parker.

Вироблено з основних місцевих сортів винограду регіону Вінью Верде, Aveleda Vinho Verde ідеально відображає характер цього регіону. Виноград м'яко пресується з наступною ферментацією при контрольованій температурі. Перед розливом вино фільтрується і стабілізується в холодному стані.

Вино цитрусового кольору, молоде і збалансоване, з м'яким, ніжним ароматом, що характеризується нотками свіжих фруктів. Смак свіжий, легкий, з приємною невеликою ігристістю.

Ідеально підходить для вживання як аперитив, з закусками у вигляді тостів з ананасом і креветками, або зі стравами з морепродуктів в лимонному соусі.

 

 

Aveleda Fonte Loureiro&Alvarinho

Країна:Португалія. Регіон:Вінью Верде. Сорт:Лоурейру,Альваріньо. Рік:2020. Алко:11%. Витримка:немає. Ціна:297грн

Гармонійне вино, в якому квіткові аромати сорту винограду Лоурейро ідеально поєднуються з тропічними нотами Альваріньо. В результаті виходить складне, елегантне вино з довгим стійким післясмаком.

Вироблене виключно з кращих сортів винограду маєтку, який і дав йому свою назву.

Виноград дбайливо пресується з наступною ферментацією при контрольованій температурі від 16 до 18 °C. Після ферментації вино проходить відпочинок в резервуарі з нержавіючої сталі. Перед розливом вино фільтрується і стабілізується в холодному стані.

Ідеальний вибір для супроводу салатів з морепродуктів, закусок на основі козячого сиру і страв з білого м'яса, такого як індичка або курка.

Нагороди:

-91 бал в журналі Wine & Spirits Magazine

 

 

Quinta Vale D. Maria Vinhas do Sabor

Країна:Португалія. Регіон:Дору. Сорт:Туріга насіональ, Туріга франка, Тінта Рориш, Алікант Буше, Бага. Рік:2018. Алко:14%. Витримка:21 місяць в дубі.Ціна:797грн

Спробувати вина Quinta Vale D. Maria - це означає розкрити регіон Douro (Дору) у всій повноті, відчути його сутність через ексклюзивний асортимент, індивідуальність якого відображає емоції і деталі, з якими створюється кожне вино. Унікальні вина, що розповідають історію.

Quinta Vale do Sabor знаходиться в субрегіоні Дору Суперіор, в одній з найбільш незвичайних долин регіону, який відрізняється звивистістю річки Сабор, де долина вужча. Тут посадили кілька сортів: Touriga Franca, Touriga Nacional, Tinta Roriz, Alicante Bouschet і Baga. З віком від 10 до 35 років з цих виноградників виробляють висококонцентровані вина.

 

Весь виноград збирається вручну, ретельно відбирається і очищається від гребенів перед відправкою в гранітні преси. Виноград дробиться і ферментується протягом 7-10 днів при контрольованій температурі від 22 °C до 27 °C в резервуарах з нержавіючої сталі з ручним перекачуванням. Вина переливаються в 225-літрові бочки з французького дуба другого і третього наливу, де відбувається яблучно-молочне бродіння. Витримується 21 місяць в тих же бочках. Остаточний відбір бочок і купажування проходить приблизно за місяць до розливу

Смак дуже концентрований з яскравими оксамитовими танінами. В ароматі велика кількість фруктів, таких як малина, чорниця і ожина, доповнені ароматами впливу дуба. Довгий післясмак.

 

Quinta D’Aguieira розташована в одному з кращих терруарів північної частини виноробного регіону Байррада і є втіленням прихильності компанії цього регіону, його потенціалу з виробництва культових високоякісних вин.

 

Маєток було придбано в 1999 році родиною Гедес. Його площа становить 20 гектарів.

Ігристе вино, вироблене в маєтку, готується класичним методом з сортів винограду Шардоне, Серсіаль, Бікаль і Марія Гомеш. Що стосується сухих вин, терруар дає кращі червоні вина як на місцевих сортах винограду, так і на міжнародних.

В даний час вина, вироблені в Quinta da Aguieira, продовжують заслуговувати хорошу репутацію на національному та міжнародному рівні.

 

 

Quinta DAguieira

Країна:Португалія. Регіон:Байррада. Сорт:Шардоне, Марія Гомес. Рік:2013. Алко:12,5%. Витримка:9 вторинна ферментація.

Вино було виготовлено за традиційним методом виробництва ігристих вин, що гарантує високу якість.

Аромати білих квітів і лайма добре поєднуються з нотами дерева і підсмаженого хліба. Смак дуже свіжий, має кремову текстуру і довгий стійкий післясмак.

Цей брют дуже універсальний, його можна вживати з рибними, м'ясними або східними стравами.

 

 

Quinta DAguieira Arco

Країна:Португалія. Регіон:Байррада. Сорт:Шардоне, Марія Гомеш, Рабо де Авелья, Бікаль. РІк:2017. Алко:12%. Витримка: 9 місяців в дубі та нейтральному резервуарі. Ціна:797грн

Типовий грунт Байррада - це «Барро» (глина), глинистий грунт з більш-менш високим вмістом вапняку, глибокий, родючий і володіє високою вологоутримуючою здатністю.

Через близькість до моря клімат типово атлантичний, з м'якою дощовою зимою і жарким, але злегка вітряним літом. Оточений цією атмосферою і розташований в Агуеде, на півночі регіону Байррада, Quinta d'Aguieira є бутик-виноробнею, присвяченою створенню унікальних вин.

Дбайливе пресування винограду і ферментація при контрольованій температурі. Сорт Maria Gomes витримується в чанах з нержавіючої сталі протягом 9 місяців. Решта сортів витримуються в бочках з французького дуба другого затоки протягом 9 місяців з щотижневим перемішуванням.

Це вино яскраво-солом'яно-жовтого кольору з глибоким ароматом, з яскравими нотками цитрусових і тропічних фруктів.

Його тонка кислотність підсилює його бархатисту текстуру, роблячи це вино дуже свіжим, мінеральним і насиченим, з тривалим післясмаком.

Нагороди: James Suckling – 90

Новий
Aveleda Fonte Vinho Verde фото
Aveleda
Новий
Aveleda Loureiro & Alvarinho фото
Aveleda
Новий
Vale D. Maria Vinhas do Sabor Douro Red фото
Новий
Quinta d’Aguieira Arco Branco фото
Новий
Quinta d’Aguieira Sparkling Brut фото
Про WINETIME Гастромаркети WINETIME це 31 гастромаркет у 14 регіонах і понад 8000 найменувань товарів власного імпорту з Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн.
Вино та листи Підпишіться на наші новини і акції
Даю згоду на обробку персональних даних
добавлен в вашу корзину