16.01.2018
Поділитися

Подарунковий сертифікат

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ «ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТА» У ТОРГІВЕЛЬНІЙ МЕРЕЖІ «WINETIME»

 

1. Як використати подарунковий сертифікат в інтернет-магазині:

- вкажіть, в коментарі до замовлення, його номер та номінал, оберіть спосіб оплати «готівка», після оформлення замовлення наші менеджери перевіряють дійсність сертифікату (номер, номінал та термін використання), та проводять розрахунок замовлення сертифікатом.

 ВАЖЛИВО!!!

При виборі способу доставки «Нова Пошта» - сума замовлення має бути рівною сумі сертифікату (без доплати).

Доплата по сертифікату можлива тільки готівкою при доставці замовлення кур’єром по м. Київ або при самовивозі із маркету Winetime!

 

2. «Подарунковий Сертифікат» - матеріальний носій або, активований ТОВ «ТС ПЛЮС»,інформаційний носій в електронному вигляді або роздрукований на паперовому носії, основним елементом якого єунікальний літеро-цифровий код, який протягом терміну дії Подарункового Сертифіката (якщо такий термін для нього встановлений, що зазначається на матеріальному носії або на графічному (візуальному зображенні) інформаційного носія) надає право споживачу отримати товар в магазинах мережі «WINETIME» на території України із асортименту та за ціною, дійсними на момент отримання товару, на загальну вартість, що дорівнює номіналу Подарункового Сертифіката. Під придбанням Подарункового Сертифіката мається на увазі сплата грошових коштів у сумі, що дорівнює номіналу Подарункового сертифіката, та є попередньою оплатою за придбання товару, що буде передано в майбутньому пред’явнику Подарункового Сертифіката.

 

3. Подарунковий Сертифікат не є платіжним документом чи цінним папером. Подарунковий Сертифікат може бути випущений ТОВ «ТС ПЛЮС» наступними способами:

- У вигляді матеріального носія - поліграфічним способом у формі пластикової та або картонної картки, на зворотній стороні якої нанесений її штриховий код;

- Генеровано ТОВ «ТСПЛЮС» у вигляді інформаційного носія в електронному вигляді або роздрукований на паперовому носії, основним елементом якого єунікальний літеро-цифровий код.

 

4. Подарунковий Сертифікат можна придбатипри оплаті онлайн або шляхом безготівкового розрахунку безпосередньо у ТОВ «ТС ПЛЮС» або у партнерів, з яким ТОВ «ТС ПЛЮС» укладено відповідні Договори.

 

5. Номінал Подарункового Сертифіката вказується в гривнях та дорівнює його вартості. Номінали Подарункових Сертифікатів: «100 гривень»,«200 гривень», «250 гривень», «500 гривень», «1000 гривень», «2000 гривень», «5000 гривень» та «10 000 гривень».

 

6. При придбанні Подарункового Сертифіката, окрім самого Подарункового Сертифіката, видається касовий (фіскальний) чек на суму сплачених коштів, якщо інше не передбачено договором із Споживачем або умовами Договорів із партнерами, які здійснюють продаж Подарункових Сертифікатів ТОВ «ТС ПЛЮС» споживачам.

 

7. При придбанні Подарункового Сертифіката споживачем може бути використана картка учасника Програми лояльності «Клуб постійних покупців», але не можуть бути використані бали Програми лояльності «Клуб постійних покупців».

 

8. Термін дії Подарункового Сертифіката:

- з моменту його придбання (активації) до 00:00 години дати активації (покупки) сертифікату рік тому.

 

9. У випадку, якщо щодо Подарункового Сертифіката (відповідної партії Подарункових Сертифікатів) встановлюється обмеження строку використання такого Сертифікату (-ів), споживачем не буде використано Подарунковий Сертифікат, то зобов’язання ТОВ «ТС ПЛЮС» щодо відпуску товарів за таким Подарунковим Сертифікатом припиняється, а сума, сплачена за Подарунковий Сертифікат, залишається в розпорядженні ТОВ «ТС ПЛЮС» і поверненню не підлягає. Власник Подарункового Сертифіката втрачає право на його використання згідно з даними Правилами з 00:00 години дати, наступної за останнім днем терміну дії Подарункового Сертифіката.

 

10. Подарунковий Сертифікат може бути використаний тільки один раз під час здійснення операції за одним фіскальним чеком. Для реалізації права на отримання товарів у межах номіналу Подарункового Сертифіката особа повинна передати касиру Подарунковий Сертифікат.

 

11. При реалізації права на отримання товарів пред’явник Подарункового Сертифіката не може використовувати картку Програми лояльності «Клуб постійних покупців».

 

12. Подарунковий Сертифікат не є іменним: використати Подарунковий Сертифікат може як особа, що особисто його придбала, так і будь-яка інша особа, яка пред’явила Подарунковий Сертифікат на касі магазину мережі «WINETIME» .

 

13. Вартість товару повинна дорівнювати або перевищувати номінал Подарункового Сертифіката. Якщо вартість товару перевищує номінал Подарункового Сертифіката, його пред’явник доплачує різницю між номіналом Подарункового Сертифіката та вартістю товару готівковими грошовими коштами.

 

14. Обмін та повернення товарів, придбаних з використанням Подарункового Сертифіката, здійснюються в загальному порядку, передбаченому чинним законодавством України.

 

15. Подарунковий Сертифікат не підлягає поверненню та зворотному обміну на грошовий еквівалент.

 

16. У випадку втрати споживачем Подарункового Сертифікату, він відновленню не підлягає.

 

17. Адміністрація магазинів «WINETIME» має право не прийняти Подарунковий Сертифікат у разі виникнення сумнівів щодо його дійсності або наявності пошкоджень Подарункового Сертифіката, або у випадку, якщо був пред’явлений неактивований інформаційний носій, про що негайно повідомляється пред’явник останнього.

 

18. Придбання Подарункового Сертифіката свідчить про:

- сплату власником Подарункового Сертифіката його вартості, зазначеної на лицьовій стороні Подарункового Сертифіката в якості номіналу Подарункового Сертифіката та його активації (для Сертифікатів на інформаційному носії);

- ознайомлення та згоду власника Подарункового Сертифіката з цими Правилами.

 

19. Використання Подарункового Сертифіката свідчить про ознайомлення та згоду пред’явника останнього з цими Правилами.

Про WINETIME Гастромаркети WINETIME це 31 гастромаркет у 14 регіонах і понад 8000 найменувань товарів власного імпорту з Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн.
Вино та листи Підпишіться на наші новини і акції
Даю згоду на обробку персональних даних