Мінеральна вода

1

Мінеральна вода це дуже важливо

Сьогодні досить затребуваним безалкогольним напоєм є мінеральна вода, користь для організму від якої має велике значення. Вона добре освіжає та вгамовує спрагу, а ще має багато корисних властивостей завдяки своєму складу. Вона видобувається з різних природних джерел, тому її асортимент величезний залежно від складу та смаку. У даному матеріалі ми розглянемо, що таке мінеральна вода, яку вибрати та її корисні властивості.

Що таке мінеральна вода

Вода з природних джерел джерел має природний мінеральний склад. Тому вона не піддається промисловій обробці. Найкраща мінеральна вода піддається природній мінералізації в водоносному шарі. Іноді виробники виконують насичення мінералами та мікроелементами штучним шляхом у лабораторіях. Але це не означає, що така вода буде не така корисна, як природна, тому що її склад також включатиме всі корисні елементи. Але у споживачів великий попит має саме вода з джерельних джерел, вони вважають, що це найкорисніша мінеральна вода, що дає більший позитивний ефект на стан здоров'я.

Така вода нормалізує роботу ШКТ, надає допомогу в лікуванні серцево-судинних захворювань та хворобах печінки та у багатьох інших недугах. Як правило така вода (джерельна або штучна мінералізація) включає наступне: натрій, розчинні солі, магній, сульфати, фтор і двоокис вуглецю (завдяки їй у воді є бульбашки). Слабогазована та газована мінеральна вода насичується двоокисом вуглецю в природних умовах за рахунок взаємодії з породами ґрунту.

Класифікація та де замовити мінеральну воду за найкращою ціною

Мінеральна вода – види її залежатимуть від її складу мінералів. Отже необхідно врахувати те, як вона класифікується, щоб розуміти, яка мінеральна вода найкраще підійде для вашого організму. Вживання такої води може допомогти у лікуванні багатьох захворювань, але якщо вода буде підібрана неправильно, то це може навпаки погіршити стан здоров'я. Далі ми розглянемо, за якими ознаками підрозділяється мінеральна вода без газу або з газом.

Різновиди води за ступенем мінералізації:

 1. Столова. Характеризується невеликою кількістю мінералів, а отже її можна вживати щодня. У 1 літрі такої води міститься приблизно 1 г мінералів. Столова мінеральна вода добре впливає на організм, але не використовується в лікувальних та профілактичних цілях.
 2. Лікувально-столова. У ній вже більше знаходиться мінералів на 1 літр. до 10 г. Ця вода має сильну лікувальну та профілактичну дію, а значить її не рекомендується вживати щодня. Зазвичай її потрібно вживати протягом не більше трьох тижнів для запобігання захворюванню.
 3. Лікувальна. У ній міститься висока концентрація мінералів в 1 літрі – понад 10 грамів. Завдяки ній активізується утворення ферментів за рахунок зміни природного середовища. Таку воду вживати можна лише за призначенням лікаря. Це пов'язано з тим, що велика кількість мінералів може погано вплинути на роботу ШКТ.

Є різна мінеральна вода у пляшках скляних та пластикових, яку ви можете придбати у нашому інтернет-магазині winetime.com.ua. Ціни доступні та великий асортимент такої продукції: мінеральні води соки, сиропи, газовані напої.

Крім того, мінеральна вода ще може поділятися на солі, які в ній перебувають у більшій кількості:

 • Гідрокарбонатна. Оскільки вона запобігає накопиченню молочної кислоти в м'язах, вона добре підійде тим, хто активно займається спортом. Така вода рекомендується людям хворим на діабет і тим, у кого є проблеми з нирками.
 • Магнієва. Вона відмінно допомагає при нервовій напрузі та стресах. Також її корисно пити тим, хто систематично перевтомлюється.
 • Сульфатна. Вона сприятливо впливає на печінку, зможе допомогти при хворобі непрохідності кишечника та жовчнокам'яної хвороби. Також вона відмінно бореться із зайвою вагою.
 • Хлоридна. Характеризується потужним жовчогінним впливом та благотворно впливає на роботу ШКТ.

Така мінеральна вода негазована (або з газами) є у нас на сайті, де ви зможете оформити замовлення за вказаним номером телефону або онлайн на сторінці товару. Якщо виникнуть питання з вибором, наші менеджери вас проконсультують.

Корисні властивості та як вигідно купити мінеральну воду

Будь-яка мінеральна вода у склі (пластику або бляшанці) дуже затребувана. І це пов'язано з тим, що вона має масу лікувальних властивостей, що допомагають легше позбутися того чи іншого захворювання. Звичайно, кожна вода спрямована на створення певної дії на організм, тому рекомендується перед придбанням вивчити її склад та порадитися з лікарем. Наведемо приклади: мінеральна вода Моршинська, Боржомі, Миргородська, Карпатська джерельна, Мattoni та ін.

Розглянемо які позитивні впливи може надавати ця вода на здоров'я людини:

 • виводить шлаки;
 • нормалізує роботу ШКТ;
 • нормалізує роботу печінки;
 • усуває інтоксикацію, в тому числі і після медикаментозну;
 • допомагає позбутися надмірної ваги;
 • відновлює водно-сольовий баланс;
 • зміцнює імунну систему;
 • додає енергії та відновлює сили;
 • допомагає впоратися з нервозністю, стресами та втомою;
 • регулює кількість гемоглобіну в крові;
 • підвищує якість пам'яті та концентрації;
 • усуває проблеми з нігтями, шкірою та волоссям.

Безперечно, що корисні властивості мінеральної води величезні. Її природний склад позитивно впливає на здоров'я людини і допомагають при профілактиці та лікуванні багатьох захворювань. Тому мінеральна вода відгуки від споживачів має винятково позитивні. Єдине головне правило - це звертати увагу на склад і якщо це лікувальна вода, то перед тим як почати її вживати необхідно порадитися з лікарем.

Напій мінеральна вода, купити можна у нас на сайті оптом та в роздріб. Якість продукції висока, оскільки ми співпрацюємо лише з надійними виробниками та постачальниками товару.