25.01.2024
Поділитися

Купажований віскі: топ 10

Що означає купажований віскі? Питання, яке для деяких досі залишається відкритим.

Купажований віскі є мистецтвом унікального змішування солодового та зернового напоїв. У собі він поєднує кілька сортів благородного віскі. Основа купажу – майстерне змішування для досягнення досконалого балансу ароматів та смаків. 

Історія розпочалася у Шотландії. Майстри вирішили провести експеримент, під час якого змішали кілька видів віскі. У результаті вийшло ідеальне поєднання смаків. Важливий етап історії – створення брендових напоїв Фахівцям і до цього дня вдається створювати видатні та неповторні напої.

Як роблять купажований віскі? Для цього процесу використовують різні види віскі:

  • солодовий;
  • зерновий;
  • змішаний. 

Кожен із них надає напою свого характеру. Майстри з купажу можна воістину назвати “художником”, який може задовольнити навіть найвишуканіших поціновувачів цього прекрасного напою.

Який віскі краще солодовий чи купажований? Все залежить від смакових уподобань споживача. Від односолодового купажованого віскі відрізняється способом виробництва. У процесі змішування кількох видів виходить складніший і врівноважений смак. А ось його конкурент готується шляхом використання виключно солодового зерна. Віскі виходить індивідуальним і виразним.

Односолодовий скотч представлений у вигляді напою, який виготовляється зі спиртів з однієї дистилерії, а ось купажований з двох і більше. А в основу завжди входить вода, зерно та дріжджі. 

Для тих, хто любить купажований віскі рейтинг, представлений нижче, точно буде цікавим.

Chivas Regal – яскравий представник преміального віскі

Chivas Regal – яскравий представник преміального віскі 

Компанію заснували 1801 року брати Джон і Джеймс Шівас, які вирішили зайнятися витримкою віскі у льоху власного магазину. Через деякий час вони почали активно розвивати цю справу. У 1850 році брати випустили власну марку віскі, яка припала до смаку справжнім поціновувачам міцного напою. Неповторний смак – це ідеальне поєднання міцного насиченого односолодового з м'яким зерновим віскі. 

Віскі преміум класу виробляють у Шотландії. Головна його перевага – м'якість та насиченість солодового смаку. Його фортеця, зазвичай, становить 40%. Це вказує на гармонійний та помірний характер. Витримка варіюється. При цьому вона не перевищує мінімальних вимог. Через це смак і аромат стає складнішим. 

Технологія виробництва полягає у ретельному відборі високоякісних солодів, а також у використанні різних видів бочок для витримки. Цей віскі відрізняється унікальними нотами та глибиною смаку. Головними відмінними характеристиками можна сміливо назвати м'якість та легкий фруктовий та ванільний відтінок. Пряні нотки та аромат дуба роблять напій більш витонченим. Фахівці оцінюють Chivas Regal 12 як гармонійний та елегантний продукт. Купажований віскі ціна якого доступна для всіх, вибирають цінителі високоякісних алкогольних напоїв.

Tomatin Distillery – унікальний представник хайлендських напоїв

Tomatin Distillery – унікальний представник хайлендських напоїв 

Історія цього бренду бере свій початок у 1897 році. Купажований шотландський віскі там, де чудова природна краса і багаті традиції виготовлення міцного напою. Батьківщина віскі – Хайленд, Шотландія. У цьому районі виробляється алкоголь, який демонструє яскравий та повний смак. Фортеця вишуканого напою зазвичай становить 43-46%. Через це віскі має сильний і насичений смак, тим самим підкреслюючи інтенсивний аромат і багатогранний характер.

Важливим елементом формування смакових якостей є витримка. Майстри витримують солодові спирти у різноманітних типах дубових бочок, що надає віскі ноти складності, глибини та насиченості. Технологія виробництва полягає у ретельному відборі солодів, процесі дистиляції та витримки, а також використанні різних тар для фінального злиття віск. Завдяки цьому купажований солодовий віскі має стабільну якість і відмінні риси. 

Віскі Tomatin Distillery Glenlassie 5 Y.O демонструє відмінний смак, який проявляється у фруктових та пряних нотах, з легкими відтінками диму та ванілі. Споживачі вибирають його за ідеальний баланс між насиченістю та м'якістю. Віскі купажований купити сьогодні за адекватною ціною можуть справжні цінителі хейлендських напоїв.

Ballantine's - врівноважений шотландський віскі

Ballantine's – врівноважений шотландський віскі 

Ballantine's є однією з найкращих марок шотландського віскі. Компанія виробляє купажований віскі з використанням зернових спиртів різної витримки. 

Заснував бренд Джордж Баллантайн, який розпочинав свій шлях із маленького магазину. Перший купаж ним було створено у 1861 році, а через 34 роки компанія почала постачати віскі самій королеві Вікторії. Офіційна реєстрація торгової марки Ballantine's відбулася 1920 року.

Гарний купажований віскі виробляють у регіоні Спейсайд. Тут виробляються м'які, і водночас складні, напої. Це і є ключовою рисою Ballantine's. Фортеця алкоголю зазвичай становить 40%, що робить напій врівноваженим і приємним. Цей рівень фортеці також наголошує на тонких смакових нюансах віскі.

Витримку Ballantine's можна по праву назвати ретельно заздалегідь продуманим процесом. Адже він включає комбінацію старих та нових бочок. Це надає віскі гармонійний букет та складний смак, який розвивається з часом.

Для виробництва яскравого віскі Ballantine's зерна та солоди проходять максимально ретельний відбір. Завдяки цьому створюється найкращий бленд віскі, який характерний для цього шотландського виробника.

Відмінним смаком Ballantine's Finest 12 Y.O. є прояв багатих відтінків, а саме ванілі, меду, фруктів та диму. 

Fauconnier – преміальний напій з насиченим смаком

Fauconnier – преміальний напій із насиченим смаком

Компанія була заснована у Хесдені, Франції, у 1829 році. Історія бренду почалася з маленького сімейного бізнесу, а полягав він у виробництві спирту на основі буряка. Після цього їм удалося відкрити невелике підприємство. 

На сьогоднішній день головною спеціалізацією компанії є купажування віскі та розлив величезного асортименту міцних напоїв. Компанія активно продовжує розвивати як свої бренди, і інші приватні марки. Завдяки виробничим потужностям Fauconnier виробляє віскі купажований та не купажований у різних цінових категоріях. 

Дистильований шотландський віскі міцністю 40% створюється у суворій відповідності до традиційних методів та технологій. Від своїх конкурентів він відрізняється тонкою дерев'яною та ванільною нотами. Напій стане чудовим варіантом для поціновувачів міцних та потужних смаків.

Віскі Fauconnier Hunting Lodge 12 Y.O. вражає масою фруктових відтінків, які демонструють сильний, насичений смак. Аромат наповнений яскравим та багатим звучанням димних та торф'яних нот. Термін витримки віскі становить 12 років. 

Dewar's – збалансований преміальний характер

Dewar's – збалансований преміальний характер віскі

Це був невеликий магазин, який займався продажем спиртних напоїв та вин у місті Перта, Шотландія. А завдяки наполегливій праці компанія стала світовим брендом, який зараз тримається на шостому місці з продажу та на першому серед скотчів в Америці.

Dewar's є віскі, що виготовляється в регіоні Шотландії, відомому як Хайленд. Цей район славиться своїми різноманітними та насиченими віскі, і Dewar's не є винятком. Фортеця напою оцінюється в 40%, це робить його помірним та доступним для широкого кола любителів віскі.

Для витримки віскі Dewar's використовуються як нові, так і дубові бочки, що перевикористовуються. На тлі цього найкращий купажований віскі наповнюється складнішими смаковими відтінками. Досвідчені фахівці займаються змішуванням різних спиртів. Це забезпечує напій збалансованим та характерним смаком. 

Технологія виробництва – унікальні традиції шотландського віскі, які включають стадії дистиляції, витримки і змішування. Завдяки цьому зберігається стабільна якість і наголошується на індивідуальній рисі. 

Віскі Dewar's 12 Y.O солодовий купажований виявляє м'якість в ідеальному доповненні з нот меду та легких фруктів. А доповнюється це делікатним відтінком диму. Споживач вибирає цей напій за рахунок гармонії та приємного післясмаку. 

Heaven Hill Distilleries - віскі з багатими традиціями

Heaven Hill Distilleries – віскі з багатими традиціями

Американська компанія була заснована 1934 року в штаті Кентуккі родиною Шапіро після скасування сухого закону. З того часу виробництвом керує одне прізвище. Для сім'ї це велика гордість. Через роки компанії вдалося перетворитися на великого виробника.

Віскі Heaven Hill Distilleries зробив свій незамінний внесок у багату традицію цього напою. Фортеця коливається не більше 40-50%. Це справжня міць і насиченість смаку, що сприяє гармонійній збалансованості напою.

Витримку бурбону Heaven Hill можна назвати важливою частиною його формування. Бурбони цієї дистилерії витримують у бочках, що вуглепройшли, які виготовляються з нового білого дуба. Це надає напою характерного ванільного та деревного аромату.

Для виробництва зерна проходять ретельний відбір. Також проводиться процес дистиляції та тривала витримка. Перевага напою у тому, що фахівці приділяють увагу кожному етапу. Таким чином, створюється віскі високої якості. 

Відмінною характеристикою віскі Pikesville Straight Rye Whiskey по праву можна назвати насичені солодкі ноти, ванільні відтінки та м'який післясмак.

Cutty Sark – глибока історія преміального віскі

Cutty Sark – глибока історія преміального віскі

Cutty Sark бренд, який створює продукт для справжніх експериментаторів. Для тих, хто стомився від суворих правил. Це купажований скотч з м'яким смаком.

Компанія народилася 1923 року і досі вона продовжує радувати споживача якісним та смачним продуктом. Це шотландський віскі, який представлений у вигляді бленда з різноманітною історичною спадщиною. Напій виготовляється у Шотландії. На його честь був названий однойменний вітрильник-кліпер, який зараз перебуває в гавані Гринок у Лондоні. Міцність напою оцінюють у 40%. Це говорить про його помірний і легкий характер. Витримка бленду Cutty Sark полягає в різних солодових та зернових віскі, витриманих у бочках. Це надає напою балансу смаків і характерного аромату. 

Віскі Cutty Sark може використовуватись як самостійний напій, а також на його основі можна робити різні коктейлі. Відмінним смаком можна сміливо назвати легкі, свіжі фруктові та квіткові відтінки.. 

Luxco – прагнення до досконалості віскі

Luxco – прагнення до досконалості віскі

Компанія Luxco була заснована у 1958 році. З того часу вона не перестає тішити споживачів різноманітними та якісними продуктами. За останні роки компанія досягла статусу провідного виробника та імпортера в індустрії напоїв. Вони пройшли складний шлях, щоб задовольнити попит на їхню продукцію. 

Батьківщиною віскі є Ірландія. Аромат напою радує споживача чудовими нотами диму, які супроводжуються гармонійними відтінками кольорів. Відрізняється досить м'яким смаком з мотивами дуба, спецій та солодкої ванілі. Демонструє м'який, зігріваючий післясмак. 

Минулого року компанія змогла модернізувати свій бренд, посиливши якісні характеристики своєї продукції та суттєво розширивши асортимент. 

Міцність напою 40%. До складу входять спирти з витримкою в середньому чотири роки. Процес здійснюється у дубових бочках під ретельним контролем фахівців. Аромат квіткових нот, тропічних фруктів та зеленого банана точно не залишить вас байдужими. Його можна пити як у чистому вигляді, так і додавати до різних коктейлів. Бленд віскі Luxco The Quiet Man замовити тепер може кожен, хто хоче насолодитися унікальним напоєм. 

William Lawson - багата та незвичайна історія

William Lawson’s – багата та незвичайна історія віскі

Віскі названо на честь продавця, який активно просував напій у 1988 році, працюючи в компанії E&J Burke. Це було досить відоме підприємство на той момент. Завдяки своїм старанням та наполегливій праці простому менеджеру з експерта вдалося увічнити своє ім'я. 

William Lawson's вважається яскравим представником шотландського віскі. Свою популярність набув легкого та свіжого смаку. Виготовляється напій у Шотландії, а саме у регіоні Хайленд, який став відомий завдяки своєму розмаїттю стилів віскі. Звичайна міцність напою – 40%. Це робить його помірним та приємним для багатьох любителів та поціновувачів віскі. 

Для витримки напою використовуються різні солодові та зернові віскі та дубові бочки. Час залежить від певного виду. Але, як правило, це віскі молодого віку. 

William Lawson's отримав популярність завдяки стрімкій та інноваційній маркетинговій стратегії. Свіжі та фруктові ноти відрізняють напій від конкурентів. Це легкі приправлені ноти, які радують навіть найвибагливіших поціновувачів віскі. На ньому свій вибір зупиняють ті, хто віддає перевагу м'яким і ніжним напоям. 

Grant’s - традиційний шотландський стиль

Grant’s – традиційний шотландський стиль віскі

У 1887 році компанію Grant’s заснував Вільям Грант. Пізніше справу продовжили діти. Йому вдалося налагодити виробництво першокласних блендів у найкращих Шотландських традиціях.

Усі його компоненти включають солодові та зернові віскі з різних регіонів Шотландії. Фортеця напою становить 40%. На тлі цього він став доступним та придатним для широкого кола споживачів. Унікальність напою полягає в тому, що він може бути різного віку. Витримка залежить від конкретної версії чи лінійки продуктів. Зазвичай в Grant's використовують віскі різного віку. Це допомагає досягти балансу та унікальної складності смаку.

Виробляється напій у процесі змішування різних видів віскі. Таким чином виходить досягти гармонійного та характерного профілю смаку.

 

Віскі демонструє м'який та збалансований смак, який доповнюється нотками фруктів, солоду та деревини. Це відмінний варіант для тих, хто надає перевагу традиційному шотландському стилю та доступності. 

У нашому інтернет-магазині ви можете купити купажований віскі та вибрати відомий бренд для того, щоб насолодитися смаком унікального напою. На сайті ви також знайдете бленд віскі відгуки яких вказують на те, що це унікальні напої. Серед них Tomatin Distillery, Fauconnier, Heaven Hill Distilleries та Luxco за дуже гарною ціною.

Про WINETIME Гастромаркети WINETIME це 31 гастромаркет у 14 регіонах і понад 8000 найменувань товарів власного імпорту з Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн.
Вино та листи Підпишіться на наші новини і акції
Даю згоду на обробку персональних даних