15.03.2019
Поділитися

Топ базових кріплених: короткий огляд бюджетної категорії вин.

Гарне кріплене вино за розумною ціною завжди складно знайти. Тому ми зробили підбірку бюджетних вин, які не розчарують.

Dow's Fine White Port

Країна: Португалія. Регіон: Доуро. Алко: 19%. Витримка: протягом 3-х років в дубі. Ціна: 377 грн.

Базовий португальський портвейн. В самому початку аромат слабкий, але якщо дати трохи постояти відчуваєш мигдаль, трохи мускату і мед. Смак солодкий, але не нудотний і, найголовніше, немає спиртуозності. Якісний портвейн за помірну ціну. Хороший варіант для тих, хто любить білі кріплені.

Dow's Fine Ruby Port

Країна: Португалія. Регіон: Доуро. Алко: 19%. Витримка: протягом 3-х років в дубі. Ціна: 367 грн.

Червоний портвейн з тієї ж лінійки. Ягідний насичений аромат з нотками шоколаду і какао. Яскраво виражений смак вишні в лікері. Є спіртуозность, але не агресивна, добре зігріває. Відмінний варіант для зимових холодов.В цілому, базовий, класичний, червоний порто.

Deus Mavrodaphne of Patras

Країна: Греція. Регіон: Патри. Алко: 15%. Витримка: 12 місяців в дубі. Ціна: 222 грн.

За таку ціну вино приємно здивувало. Солодкий аромат родзинок, варення, мармеладу і рожевих пелюсток. У смаку немає грубості, зігріваючий, тривалий післясмак. Щільне, тягуче, десертне вино. Якість відмінна, ціна також.

Carlo Pellegrino Moscato Liquoroso Terre Siciliane

Країна: Італія. Регіон: Сицилія. Алко: 16%. Витримка: 6 місяців в стали і 2 місяці в пляшці. Ціна: 322 грн.

Солодкий, масляний аромат з нотами родзинок, сушених абрикос і меду. Смак не нудотний, добре збалансований. Ідеальний варіант для шанувальників мускатних вин. Може спокійно замінити десерт.

Vignerons Catalans Croix Milhas Banyuls Traditionnel

Країна: Франція. Регіон: Лангедок-Руссільон. Алко: 16%. Витримка: 4 роки в столітніх дубових бочках методом окислення. Ціна: 457 грн.

Зацукровані фрукти і прянощі в ароматі. Солодкий, масляний, щільний, ягідний смак. Це вино - ідеальне поєднання з шоколадом. Дуже солодко і смачно. Можна подавати, як дижестив. Гарне завершення вечірньої трапези.

 

Резюме: в цілому всі вина дуже гарні, але для тих хто шукає якість за бюджетну ціну варто вибирати Deus Mavrodaphne. Шанувальникам мускату і кримських вин варто звернути увагу на Carlo Pellegrino Moscato

Про WINETIME Гастромаркети WINETIME це 31 гастромаркет у 14 регіонах і понад 8000 найменувань товарів власного імпорту з Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн.
Вино та листи Підпишіться на наші новини і акції
Даю згоду на обробку персональних даних