Час роботи
Пн-Пт 9:00-19:00 Сб 10:00-15:00 Нд 10:00-15:00
0 800 330 370
Безкоштовно по Україні!
Контакти +38 067 239 90 97 +38 050 315 37 37 +38 093 957 68 97
[email protected] для замовлень і пропозицій
Київ
Ваш город: Київ?
Выбрать другой
  • ua
Вхід
Избранное
  • ua
Вхід
Час роботи
Пн-Пт 9:00-19:00 Сб 10:00-15:00 Нд 10:00-15:00
Працюємо кожен день!
05.08.2021
Поділитися

Барбера д'Асті "кольорові" пагорби і не тільки

Виноробня Pico Maccario була заснована в 1997 році в Момбаруццо, П'ємонт, з 70 гектарами виноградників в одній ділянці в самому серці апелласьона DOCG Барбера д'Асті.

 

З самого початку брати Піко і Віталіан Маккаріо вибрали сучасні методи управління своїми виноградниками і виробництва вина, в рівній мірі завдяки своєму особистому смаку і молодому віку їх виноробні. Обидва брати єдині у своїй любові до виноробства, цю пристрасть разом з чудовими земельними ділянками вони успадкували від їх дідусі - Карло. Через кілька років брати створили магічний баланс між виноробством і бізнесом: старший брат Піко присвячує себе виробництву вина, а в руках Віталіано всі комерційні аспекти сімейного бізнесу.

Люблять працювати з червоним сортом винограду Барбера, але так само експериментують з білими Віонье, Совіньон Блан, Кортезе.

 

Виноробня, з самого початку очолювана братами Піко і Віталіано Маккаріо, є символом сучасності як в управлінні виноградниками, так і у виробництві вин.

 

Роза завжди була символом виноробні. 4500 трояндових кущів одного й того ж клонованого сорту відзначають початок кожного ряду виноградників і сигналізують про хвороби, що загрожують виноградній лозі. Наявність цих тисяч трояндових кущів створює прекрасні враження від прогулянки між рядами Піко Маккаріо. А тисяча кольорових олівцевих стовпів приносять радість і відображають історію та настрій Піко Маккаріо з повною повагою до традицій.

 

Вина витримуються в нержавіючої сталі, в великих бочках, тонно або барріках, завжди в пошуках найвищої якості та з повагою до оригінальних властивостей винограду. З цієї причини виноробня Pico Maccario присвячує себе технологічним інноваціям і дослідженням в області виноградників.

 

МОНФЕРРАТО

В Монферрато Піко Маккаріо належить велика частина з ста гектарів сортів Барбера, Віонье, Кортезе, Совіньон Блан і Москато д'Асті. Завдяки глинистого і середньої текстури грунту вина Піко Маккаріо збалансовані і відрізняються сучасним універсальним стилем, але при цьому зберігають природні властивості винограду і лоз.

ЛАНГЕ

В районі Ланге Піко Маккаріо управляє виноградниками Неббіоло в комуні Нейві, Серралунга д'Альба і Бароло, останнім з престижним окремим виноградником Каннубі, відомим і визнаним найстарішим в Італії (1752 г.), а також одним з найважливіший в світі.

«Наша найбільша любов? Барбера д'Асті і наші "кольорові" пагорби»  

 

Важко знайти компанії, так само віддані сорту Барбера, як Піко Маккаріо. Барбера д'Асті - це дисципліна, якщо не релігія, що йде своїм корінням в сім'ї, що живуть на пагорбах цієї частини Монферрато.

Будинок Pico Maccario не є винятком, і, дійсно, у своїй основній діяльності він максимізує відданість Barbera d'Asti.

 

Сто гектарів одинарних виноградників (останнє придбання - близько тридцяти гектарів - недавні), переважна більшість яких вирощують з використанням Барбера, - це місце для одного з найбільш інноваційних і креативних виноробств в цьому куточку П'ємонту.

Нарешті, натяк, який не є строго винним: великий двір будинку Pico Maccario прикрашений меблевими інсталяціями, виконаними на замовлення Віталіан Маккаріо. Вони відносяться до двох тваринам, які є символами п’ємонтської культури: равлику і жабі. Можливо, це не просто естетичний і дизайнерський факт, але і натяк на роздуми і усвідомлення. У все більш неспокійному світі, разом з пропозицією випити келих хорошого вина, це дійсно чимало. 

 

 

Pico Maccario Estrosa

Країна:Італія. Регіон:П'ємонт. Сорт:Віоньє. Рік:2020. Алко:12,5%. Витримка:на дріжджах в нейтральному резервуарі 4 міс. Ціна:547

Мацерація на шкірці. Статичне освітлення, ферментація на чистій культурі дріжджів при контролі температури. Витримка в нейтральних резервуарах на дріжджах 4 місяці.

В ароматі переважають квіткові нотки, цитрусових і екзотичних фруктів, лічі та банана. Смак свіжий, стійкий і фруктовий. Прекрасно поєднується з рибою, морепродуктами і білим м'ясом.

 

 

Pico Maccario Lavignone Rosato

Країна:Італія. Регіон:П’ємонт. Сорт:Барбера. Рік:2020. Алко:13%. Витримка:немає. Ціна:547

Задоволення від хорошого рожевого вина незаперечно - свіже і хрустке. У Pico Maccario ключем до досягнення цього ефекту є ретельне вирощування винограду та мінімальне втручання виноробні. Брати Маккаріо вважають, що чиста, здорова Барбера завжди повинна мати найгучніший голос в фінальному вині. Для цього в період з кінця вересня по початок листопада збирають урожай при оптимальному ступені зрілості. 12-денна мацерація на шкірці дає м'який рожевий відтінок. Ферментація в резервуарах з нержавіючої сталі. Це вино настільки ж чудове на смак, наскільки і виглядає. 

Богато игривыми ароматами земляники, арбуза, клюквы, свежескошенной травы и речного камня. Освежающая, но умеренная кислинка обеспечивает приятное ощущение во рту и бархатистую текстуру. Сухое и сбалансированное послевкусие оставляет ощущение чистоты и свежести во вкусе.

Подходит для широкого спектра блюд, в состав которых входят свежие сезонные ингредиенты, особенно свежие овощи и помидоры. От прохладного салата, фасоли, помидоров черри и зеленого лука до запеченного в соли красного окуня с кокосовым рисом.

 

 

Pico Maccario Gavi Del Comune di Gavi

Країна:Італія. Регіон:П’ємонт. Сорт:Кортезе. Рік:2020. Алко:12,5%. Витримка:немає. Ціна:597

Гордість П'ємонту. Gavi del Comune di Gavi DOCG від Піко Маккаріо розповідає давню історію, в якій дворяни оцінили елегантність вин, отриманих з винограду сорту Кортезе. Це 100% виноград Кортезе, що вирощується в зоні DOCG в Гаві.

Після м'якого пресування швидко відокремлюють мезгу. Ферментація при контролі температури в нейтральних резервуарах. Витримка на дріжджах в сталевих ємностях. В результаті виходить ароматне, насичене і гармонійне вино.

Аромат елегантний, квітково-фруктовий з відтінками лимона і м'яти. Смак широкий і свіжий, гармонійний, мінеральний і стійкий. Ідеально підходить для щасливих годин, це ідеальне поєднання з закусками, морепродуктами і рибою.

 

 

Pico Maccario Vita Monferrato Bianco

Країна:Італія. Регіон:П’ємонт. Сорт:Совіньон блан. Рік:2019. Алко:14%. Витримка: в бетонних резервуарах 7 місяців і 2 місяці в пляшках. Ціна:847

Молоде, свіже і елегантне, з букетом квітів і екзотичних фруктів, типовим для Совіньон Блан.

Виноград збирають при максимальній зрілості з найкращим балансом між солодкістю і кислотністю. Після м'якого пресування проводять коротку мацерацию на шкірці. Витримка в бетонних резервуарах 7 місяців і 2 місяці в пляшках.

Аромат насыщенный, сортовой, стойкий, но удивительной утонченности, с нотками экзотических цветов и тропических фруктов. Вкус сбалансированный, убедительный, с кислотной ноткой, придающей свежести.

Сочетание: легкие закуски, рыба и белое мясо.

 

 

 

Pico Maccario Lavignone Barbera DAsti

Країна:Італія. Регіон:П’ємонт. Сорт:Барбера. Рік:2019. Алко:13,5%. Витримка: в чанах з нержавіючої сталі 9 місяців. Ціна:547

Червоне вино "Lavignone" виготовлено з винограду сорту Барбера, вирощеного на виноградниках регіону Асті. Виноград збирають в ступені оптимальної зрілості, м'яко пресують і піддають мацерації протягом 10-12 днів. Вино витримувалося в чанах з нержавіючої сталі протягом 9 місяців і ще декількох місяців в пляшках в підвалах виноробні.

Насичені чарівні аромати вишні, сливи, полуниці, ожини, фіалки, диких трав, вершкові ноти. Смак кошика червоних і чорних фруктів, збалансований післясмак, довгий і приємний. М'які таніни та помірний рівень алкоголю роблять Lavignone ідеальним вином для негайного задоволення. Його можна подавати як кімнатної температури, так і злегка охолодженим до широкого асортименту страв.

 

 

Pico Maccario Epico Barbera DAsti Superiore

Країна:Італія. Регіон:П’ємонт. Сорт:Барбера. Рік:2018. Алко:15%. Витримка: 12-14 місяців в маленьких бочках з французського дубаЦіна:1700

Це класика, є найкращим і найвищим виразом терруара!

Виноград збирають при оптимальній зрілості. Після легкого пресування, проходить 15-20-денна мацерація. Витримка після ферментації 12-14 місяців в маленьких бочках з французького дуба з подальшим відпочинків в пляшці.

Аромати ягід з чорною шкіркою, підліску та евкаліпта. Концентрований смак включає чорну смородину, гвоздику і мокко, а також солодкі дрібнозернисті таніни.

 

Вино елегантне, м'яке і переконливе, ідеальне доповнення до соковитих і ароматних п’ємонтських страв.

 

 

Pico Maccario Dolcevita Moscato DAsti

Країна:Італія. Регіон:П’ємонт. Сорт:Мускат. Рік:2020. Алко:5%. Цукор:125г/л. Витримка:немає. Ціна:547

Збір винограду проходить вручну, м'яке пресування і подальше переміщення в автоклав дозволяють зберегти органолептичні властивості вихідного винограду. Вирішальним є настоювання кілька годин на шкірі для вилучення важливих компонентів для аромату і смаку. Вторинна ферментація в нержавіючій сталі при контрольованій низькій температурі.

Це слабоігрістое вино має яскраво-солом'яний колір і характерний мускатний аромат з нотками цукатів, яблук і меду. Смак ніжно-солодкий, м'який і ідеально гармонує між солодкістю і кислотністю.

Ідеальне доповнення до фруктових асорті, пікантних сирів або легких десертів.

 

 

 

Pico Maccario Lavignone Rose Rocato brut

Країна:Італія. Регіон:П’ємонт. Сорт:Барбера. Год:2019. Алко:13%. Витримка:6 міс вторинне бродінняЦіна:647

Виноград збирають в момент повної зрілості. Коротка мацерація на шкірці і ферментація при контролі температури 15С. Вторинна ферментація під тиском в резервуарах 6 місяців.

Пікантна, апетитна кислотність доповнює яскраві грайливі аромати червоних ягід - все це обрамлене тонкими нотами вологих каменів, солодкої лаванди і сушеної шавлії.

Прекрасно підійде як влітку біля басейну, так і в якості аперитиву перед вечерею. Природно високий рівень кислотності Barbera добре справляється з продуктами з високим вмістом жиру, зберігаючи відчуття свіжості під час їжі.

 

 

Новий
Pico Maccario Estrosa Piemonte Viognier фото
Pico Maccario
Новий
Pico Maccario Lavignone Piemonte Rosato фото
Pico Maccario
Новий
Pico Maccario Gavi Del Comune Di Gavi фото
Pico Maccario
Новий
Pico Maccario Vita Monferrato Bianco фото
Pico Maccario
Новий
Pico Maccario Lavignone Barbera D`Asti фото
Pico Maccario
Новий
Pico Maccario Epico Barbera D`Asti фото
Pico Maccario
Новий
Pico Maccario Dolcevita Moscato D`Asti фото
Pico Maccario
Новий
Pico Maccario Piemonte Rosato Brut Rose фото
Pico Maccario
Про WINETIME Гастромаркети WINETIME це 31 гастромаркет у 14 регіонах і понад 8000 найменувань товарів власного імпорту з Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн.
Вино та листи Підпишіться на наші новини і акції
Даю згоду на обробку персональних даних
добавлен в вашу корзину