08.07.2021
Поділитися

«Гарний вид» з Ломбардії

Franciacorta – це:

- Назва італійського регіону в Ломбардії

- Назва методу виробництва, регульованого системою DOCG з точки зору: допустимих сортів, кількості лоз на гектар, врожайності, часу переробки і т. д.

- Назва вина

 

Bellavista - одне з кращих задоволень, які може запропонувати Франчакорта. Завод знаходиться в ломбардському виноробному маєтку з видом на озеро Ізео і працює в гармонії з природою з 1977 року.

Бізнесмен Вітторіо Моретті успадкував кілька гектарів виноградників від свого діда. Свій перший виноградник він назвав на честь пагорба, на якому він розташований: Беллавіста - «гарний вид». Починав виробництво ігристих вина для себе і своїх друзів, але з часом обсяги виробництва були збільшені через великий попит. Сьогодні це близько 203 га виноградників і більше мільйона пляшок розкішних ігристих вин в рік.  

 

Всі ігристі вина готуються з використанням класичного пляшкового методу, без винятку, з власних виноградників, які розкидані по десяти муніципалітетах Франчакорта. У 1981 році Вітторіо Моретті познайомився з енологом Матіа Веццолі, який в тому ж році приєднався до компанії. Його роль виявилася ключовою для визначення стилю Беллавіста. Маттіа Веццолі названий винним гідом

 

Gambero Rosso кращим виноробом 2008 року. Його філософія поєднує суворий ручний збір тільки стиглого винограду, дбайливе пресування винограду і довгу витримку в невеликих барріках, що надає кюве Franciacorta особливу силу і характер. Повнота смаку характерна для вин Bellavista, які витримуються в підземних галереях не менш чотирьох років перед продажем. Деякі зразки можуть дозрівати навіть сім років.

 

Межі зони DOCG Franciacorta: на заході річка Ольо, околиця Брешії на сході, на півночі озеро Ізео і Монте Орфа на півдні. Володіння Франчакорта представляють собою холмисте субальпійське плато, утворене льодовиками, що спускаються з гір і утворюють амфітеатр, окреслений височинами.

Близькість до озера Ізео і Альп створює м'який клімат, високий денний градієнт температури, повне фенольное дозрівання винограду, більш збалансовану кислотність, широкий спектр ароматів в винах.

 

Трохи про виробництво:

- збір винограду вручну

- повільне і м'яке пресування (преси Coquard)

- 40% винограду проходить бродіння в невеликих старих бочках (мікрокіслород = довголіття) окремо для різного винограду

- мін 4 роки витримки в пляшках (деякі купажі витримуються 7 років)

- використання натуральної пробки для вторинного бродіння / витримки Riserva

- ручний ремюаж (зведення осаду на пробку)

- 6 місяців відпочинку після дегоржажа (видалення осаду)

 

Компанія Bellavista з хвилюванням і повагою ставиться як до вмісту пляшок, так і їх зовнішнього вигляду. Останній ребрендинг пройшов спільно з сімейною компанією Dedar Milano, заснованою в 1976 році і що створює сучасні колекції оригінальних і стильних тканин.

 

 

Bellavista Gran Cuvée Alma brut

Країна:Італія. Регіон:Ломбардія. Сорт: 79% Шардоне, 20% Піно Неро, 1%Піно Бьянко. Алко:12,5%. Витримка: 4 роки. Ціна:1367грн

Це кюве уособлює квінтесенцію Franciacorta і ідеальну гармонію стилю Bellavista Franciacorta.

Воно зроблене в основному з винограду Шардоне, з добавкою Піно неро і невеликої частини Піно бьянко.

Ферментація і витримка частини цих вин в невеликих бочках з білого дуба надають йому глибину і складність. 29% вина ферментується і витримується 7 місяців в невеликих бочках. Додавання витриманих вин (від 6 до 9 років) додає складності і надає консистенцію смаку.

Витримка 4 роки на осаді під час вторинної ферментації (майже в 2 рази більше мінімальних вимог апелласьона).

Має багатий аромат білих квітів і стиглих фруктів (груші), а також тонкі відтінки ванілі і випічки. Смак свіжий і яскравий, що повторює аромат.

Поєднання: легкі закуски, шинка, риба на пару, суші.

 

 

Bellavista Alma Non Dosato

Країна:Італія. Регіон:Ломбардія. Сорт:90% Шардоне, 10% Піно Неро. Алко:12,5%. Витримка:36 міс. Ціна:1650грн

«Найчистіша сторона Франчакорти». Цей вислів сучасного смаку, без додаткового лікеру. Це демонстрація свіжості, витонченості, елегантності.

Це вино походить з усіх виноградників Беллавіста.

В естетичному виборі зображення відповідає за свіжий, сучасний смак, що створює зв'язок між сутністю продукту і гармонією форми.

Нове кюве, нова інтерпретація Franciacorta.

36 міс на осаді.

Колір солом'яно-жовтий з зеленими відблисками, перляж тонкий, суцільний. Свіжий і глибокий, аромат від свіжих до білих фруктів. Це пікантний, свіжий і ароматний, складний, з довгим і сяючим післясмаком.

 

 

Bellavista Gran Cuvée Satén Brut

Країна:Італія. Регіон:Ломбардія. Сорт:100 Шардоне. Алко:12,5%. Рік: 2016. Витримка:мін 48 місяців.

Вироблено в обмежених кількостях з старих виноградників в найулюбленіших місцях району Ербуско.

Satèn - найніжніший і елегантний зразок Franciacorta, вироблений тільки в кращі роки з 100% винограду Шардоне з високогірних виноградників. Відбір грон, м'яко кажучи, ретельний, як і повільне дозрівання в невеликих бочках з білого дуба (65 %).

4 роки вторинна ферментація в пляшках.

Рясний і вершковий мус; дуже тонкий і стійкий перляж.

Інтенсивний, привабливий і складний аромат рожевих квітів, персика, стиглих цитрусових, меду та фундука.

Дуже жіночне, ніжне і витончене вино зі свіжим смаком.

Поєднання: з легкими закусками, м'ясним асорті, рибними стравами на пару.

 

Етикетка повторює образ творінь Дедара «Шовковий птах», які були прикрасами китайських Короманделей (ширм) 17 століття. Вишукані лінії древніх традицій і кольоровий контраст передають винятковий образ. Така ж гармонія знаходиться в чуттєвих формах німфея на віллі Папи Юлія III в Римі.

 

 

Bellavista Gran Cuvée Brut Rosé

Країна:Італія. Регіон:Ломбардія. Сорт:Шардоне 56%, Піно неро 44%. Рік:2016. Алко:12,5%. Витримка:мін 4 роки. Ціна:2100грн

Це вінтажне Гран Кюве своїм ніжним кольором зобов'язане мацерації на шкірці Піно Нуара, що надає вину типовий відтінок.

Готується в обмеженій кількості, об'єднує не менше 20 різних вин, деякі з яких ферментують в бочках.

Інтенсивний букет з привабливим ароматом суниці, цитрусових, спілих яблук і пелюсток троянд.

Смак сухий, свіжий, вишуканий і дуже гармонійний, з елегантним відтінком чорної смородини і солодкого мигдалю. У післясмаку - довге відчуття червоних ягід.

Поєднання: ситні закуски (кростини), біле м'ясо на грилі, різотто з овочевими соусами, гриби на грилі, сири середньої витримки.

ДЕДАР «О квітах». Пишні квіти і екзотичні фрукти в яскравому візерунку, типові для сучасного живопису.

Казкові сади VILLA DORIA PANFILI завершують оформлення, демоеструючи теплоту римського клімату. У цьому поєднуються граціозність і напористість, м'якість і сила.

Смачне і рідкісне кюве, приготоване приблизно на 60% з Шардоне та 40% Піно неро. Як завжди, вибір базових вин є вирішальним, і це пояснює, чому остаточний купаж проводиться з 30 добірних вінтажів, деякі з яких були витримані в невеликих бочках з білого дуба. Мін 4 роки витримка в пляшках в підвалах.

Юнацькі світло-рожеві відтінки можуть перетворюються в дорогоцінні пильні кольори з витримкою в пляшках і оточені сяючою білою піною і густим перляжем. Аромат білого персика, дикої полуниці, польових квітів і підсмажений тостів. Відчуття м'ясисте, сухе, свіже, але не різке, з приємними нотами чорної смородини і солодкого мигдалю.

 

 

Bellavista Gran Cuvée Pas Operé Extra Brut

Країна:Італія. Регіон:Ломбардія. Сорт:75% Шардоне, 25% Піно Неро. Рік:2015. Алко:12,5%. Витримка: 6 років. Ціна:2550грн

Інтенсивний, рясний букет, але в той же час надзвичайно елегантний, добре структурований і стійкий, з нюансами меду, яблук, ромашки і відтінками ванілі, анісу і середземноморських трав. Повноцінний, класичний і насичений, з значною структурою і елегантністю, має стійкий смак, з привабливими нотами ванілі та стиглих фруктів.

Поєднання: смажене червоне м'ясо, баранина, паста / різотто з червоним соусом, гриби, сири середньої витримки.

Це ігристе випромінює мудрість, яке втілює в собі чистоту, енергію і свіжість.

Для оформлення вибрали роботу DEDAR - сучасна 3D-текстура, яка характеризується складним плетінням. Таку ж строгість можна знайти в архітектурі Помпеї, показаної на гравюрі 19 століття. Ідея, що піднімається до небес. Це кюве символізує чистоту, енергію, свіжість і зміни, як хмари, що мчать по небу.

 

А суміш Шардоне і Піно неро - плід ретельного відбору на винограднику, що відбувається тільки з ділянок старше 30 років, в основному мають експозицію на південний схід. Вибір з 40 марочних вин спрямований на визначення основного образу: вишуканий, елегантний і безкомпромісний.

50% сусла ферментується в невеликих бочках з білого дуба, а загальний час перебування в погребі не менше 6 років.

Це кюве довгожитель. Розроблено, щоб з часом виразно розвиватися. Рясний мус, неперевершена стійкість і витонченість, в той час як аромати складні і багатошарові. Смак об'ємний, елегантний, з нюансами стиглого яблука і ромашки, меду і ванілі. Жива шовковиста текстура підтримується приємною кислотністю.

 

 

Bellavista Teatro Alla Scala Brut

Країна:Італія. Регіон:Ломбардія. Сорт:Шардоне 75%, Піно неро 25%. Рік:2015. Алко:12,5%. Витримка:мін 48 міс. Ціна:1950грн

Оперний театр LA SCALA - храм, де художники створюють найкраще. Так сказала Марія Каллас, (грецька і американська співачка, одна з великих оперних співачок XX століття).

Беллавіста присвятила своє найкраще вираження стилю і вінтажу легендарному театру Опери.

Кожен елемент прикраси пляшки підкреслює суть TEATRO ALLA SCALA. Вона включає самі традиційні кольори і мистецтво інтер'єру театру, а коробка зображує знаменитий фасад, представлений в оформленні архітектора Джузеппе ПІЕРМАРІНІ. Фігури в вікнах театру є оригінальними ескізами кращих сценографів для опер «Турандот» Джакомо Пуччіні та «Ернані» Джузеппе Верді.

Виноград, з якого складається це грандіозне кюве - плоди радикального відбору на кожному винограднику. Крім виняткової якості використаного винограду, той факт, що 25% вин в купажі витримують 7 місяців в невеликих дубових бочках, виділяють цю Franciacorta серед інших. Це вино демонструє вражаючу насиченість і складність.

Глибокого солом'яно-жовтого кольору, його бульбашки стійкі, пролог до квінтесенції ароматів стилю Bellavista.

Щедрі і елегантні квіткові ноти, непередбачуваний бальзамічний відтінок, цукати цитрусових і петіт-фур (маленькі вишукані тістечка). Смак густий, напористий, аристократичний, вершковий і одночасно глибокий.

                                                                 

 

Bellavista Franciacorta Riserva Docg Vittorio Moretti

Країна:Італія. Регіон:Ломбардія. Сорт:60% Шардоне, 40% Піно Неро. Рік:2013. Алко:12,5%. Витримка:7 років. Ціна:4600грн

Цей шедевр створений на честь засновника компанії Bellavista і є результатом багаторічних експериментів. Так як виготовлення цього вина відбувається тільки в роки найкращого врожаю, кожен його вінтаж наближається до досконалості. Творцям брюта "Вітторіо Моретті" потрібно вловити особливості врожаю, а потім перетворити його в неповторний витвір мистецтва.

Чудове кюве, що нагадує про землю Франчакорти. Точка злиття пам'яті і зору, минулого і майбутнього. Зрозуміло, що тільки кращий вибір може стати частиною цього ексклюзивний купажу: кращі грунти, кращі вінтажи, кращий виноград, краще сусло. Грона найстаріших лоз ферментуються в невеликих бочках з білого дуба. Для вторинного бродіння використовують коркові пробки, его триває 7 років.

Вино насиченого, блискучого жовтого кольору, прикрашене пишною кремовою піною. Рясний і калейдоскопічний спектр ароматів постійно трансформується, перехід від стиглих жовтих фруктів до меду, від тесту до зацукрованим цитрусових і тропічних фруктів, аж до швидкоплинних ноток диму і лаврового листа. Смак щільний, кремовий, щедрий і м'який. Багате відчуття в роті, дуже довгий післясмак. У цьому контексті кислотність відіграє ключову роль у підтримці та розвитку ароматів, забезпечуючи свіжість і довголіття.

 

Bellavista
Bellavista
Про WINETIME Гастромаркети WINETIME це 31 гастромаркет у 14 регіонах і понад 8000 найменувань товарів власного імпорту з Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн.
Вино та листи Підпишіться на наші новини і акції
Даю згоду на обробку персональних даних