04.02.2021
Поділитися

"Франції багато не буває!"

Французька виноробня Badet Clement заснована в 1995 році. Це історія двох виноробів, захоплених різноманітністю вин і виноградників, одержимих любов'ю до землі і схильністю до досконалого виконання будь-якої роботи.

Компанія спеціалізується на виробництві і продажу французьких вин з регіонів Бургундія, Лангедок і долина Рони. Badet Clément пропонує вина, які демонструють історію їх терруару і майстерність професіоналів. Щорічно компанія виробляє більше 15 мільйонів пляшок вина, 64% яких експортується в 55 країн світу.

"Maison de la Villette" - колекція авторських французьких вин з Лангедока від компанії Badet Clement. La Villette - це старий район Парижа, де знаходиться головний продовольчий ринок. Раніше продукція поставлялася на ринок на возах або ж привозилася по каналу Сент Мартін на баржах. Саме канал Сент Мартін зображений на етикетці бренду. Цією назвою також називається найбільший парк французької столиці. Архітектурну побудову парку було здійснено в 1982 році. Прогулянка по парку веде по тематичним садам, що одночасно слугують в якості майданчиків для ігор і театральних майданчиків.

La Villette Grenache Syrah Mourvedre

Країна:Франція.Регіон:Лангедок-Руссільон.Сорт: 50% Гренаш, 40% Сіра, 10% Мурведр. Рік:2017. Алко:14%. Витримка:декілька місяців в дубі.Ціна:297грн

Ручний збір урожаю. Кожен сорт проходить ферментацію окремо за традиційною технологією, з тривалою мацерацією на шкірці і в контакті з дубом. Невелику кількість сорту Мурведр вферментують цілими гронами, що сприяє вивільненню яскравих фруктових нот з кожної ягоди. Вина витримуються 6 місяців окремо один від одного, після чого купажируются, і кінцевий купаж дозріває ще кілька місяців.

Аромат червоних фруктів і чорної смородини, спецій.

Смак досить насичений з відтінками чорних фруктів, оксамитовими танінами і легкими нотами лакриці в тривалому післясмаку.

Вино є прекрасним доповненням до страв середземноморської кухні, м'яса під соусом, барбекю і сирів.

 

La Villette Cabernet Sauvignon

Країна:Франція.Регіон: Лангедок-Руссільон.Сорт: 100% Каберне-Совіньон. Рік:2018. Алко:13,5%. Витримка: 6-9 місяців в дубових діжках.Ціна:297грн

Ручний збір. Після досить довгої мацерації частина винограду піддається ферментації при низькій температурі. Інша частина винограду ферментується у французьких і американських дубових бочках при більш високій температурі для придбання більш пряного густого профілю.

Витримка 6-9 місяців дубових бочках.

Аромат червоних і чорних фруктів.

Смак вина щедрий, добре структурований, з оксамитовими танінами і сухим післясмаком з нотами лакриці, кавових зерен і темного шоколаду.

Вино чудово поєднується з червоним м'ясом на грилі і витриманими сирами. 

 

La Villette Pinot Noir

Країна:Франція.Регіон: Лангедок-Руссільон.Сорт: 100% Піно нуар. Рік:2019. Алко:13%. Витримка:6 місяців в дубі.Ціна:297грн

Збір врожаю вручну. Перед основним бродінням проводять настоювання на шкірці 2 дні. Потім проводиться ферментація, яка триває 2 тижні і здійснюється при постійному контролі температури. Далі вино витримується 6 місяців в бочках з французького дуба.

Аромати червоних ягід (червона смородина, малина і журавлина), трохи підсмажених тостів і осіннього листя.

Вино має свіжий, гармонійним, прекрасно збалансований смак з ягідними тонами, легкими деревними і пряними відтінками.

Вино добре поєднується з телятиною, смаженою куркою, салатами і м'якими сирами.

 

La Villette Chardonnay

Країна:Франція.Регіон: Лангедок-Руссільон.Сорт: Шардоне. Рік:2017. Алко:13,5%. Витримка:6 місяців на осаді.Ціна:297грн

Збір врожаю вручну. Ферментація у французькому і американському дубі триває 10-12 днів. Далі вино витримується на осаді протягом 6 місяців. Частина вина піддається малолактічній ферментації, що дозволяє трохи пом'якшити смак, але при цьому зберегти природну кислотність.

Аромат стиглих жовтих яблук, ананасів, білих квітів, цитрусових фруктів і стиглої груші.

Смак цитрусових фруктів, банана і груші, ванілі і цукатів. Вино ідеально як аперитив, в поєднанні з морепродуктами, салатами і рибою на грилі.

 

Резюме: Виноробний регіон Лангедок-Руссільон є найбільшим в світі і саме тут були посаждені перші виноградники у Франції були завезені римлянами, він заробив репутацію виробника кількості, а не якості. Але ситуація за останні 20 років суттєво змінилася. Зараз південь Франції називають «Французьким Новим світом», виробляють широкий спектр соковитих фруктових вин, ідеальним по співвідношенню ціна-якість. Лінійка вин Maison de La Villette з типових французьких сортів винограду за традиційною технологією стане прикрасою будь-якої сімейної вечері, вечірки або зустрічі з друзями. Приємної дегустації!

Про WINETIME Гастромаркети WINETIME це 31 гастромаркет у 14 регіонах і понад 8000 найменувань товарів власного імпорту з Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн.
Вино та листи Підпишіться на наші новини і акції
Даю згоду на обробку персональних даних