Сири

1

Сири за найкращою ціною

Сир почали виготовляти тисячі років тому, відколи корови та кози стали домашніми тваринами. Вважається, що такий продукт вийшов випадково, коли хотіли збільшити термін придатності молока шляхом додавання в нього соків із фруктів і солі. Від цього молоко згорталося (під дією ферментів), і коли люди на це звернули увагу, то вже цілеспрямовано почали це робити, отримуючи таким чином сири.

Категорійність і як купити вигідно сир

У процесі виробництва сиру, постійно змінювалася технологія його виробництва.

Тому нині їх існує майже 2000 сортів (на наші сири каталог є на сайті з фото), які підрозділяють на категорії залежно від різних аспектів, а саме:

  1. яке застосовується молоко для його виготовлення: коров'яче, козяче, овече або буйволине;
  2. за методом виробництва: є друге нагрівання чи ні, дозрівання в аеробному чи анаеробному середовищі, копчення;
  3. яка застосовувалася коагуляція (згортання): кислотна, сичужна, змішана;
  4. концентрація вологи в продукті: твердий, напівтвердий, м'який;
  5. концентрація жиру: жирні, напівжирні, маложирні, знежирені;
  6. вид дозрівання: дозрілий, зрілий, із пліснявою, незрілий, дозрівання відсутнє.

Звісно, це не всі категорії, які існують, але ми перерахували найосновніші. А щоб споживачам було набагато зручніше орієнтуватися в нашому інтернет-магазині, де представлений великий вибір сиру, далі ми розглянемо найосновніші сорти цього смачного і корисного продукту.

Сир твердий

(приклад: пармезан, грюйер)

Такий продукт характеризується яскраво вираженим гострим пряним смаком. А для того, щоб він був насиченим і твердим, його піддають довгій витримці - від 3 місяців до 3 років, забезпечуючи певний температурний режим і відповідний рівень вологості. Якщо буде порушена технологія, то утвориться пліснява або порушиться біохімічний процес у молоці. У зв'язку з цим такий сир самому виготовити не вийде. А купити сир твердий можна на нашому сайті WineTime з доставкою по всій території України.

Зрілий твердий сир з плином часу може змінитися текстурно: може виникнути зернистість і невеликі білуваті кристали (лактат кальцію). Але не потрібно вважати, що продукт уже зіпсувався, оскільки це нормальний процес. Крім того, виникає тверда скоринка, яку багато хто зрізає. Але це неправильно, оскільки вона здатна внести інші смакові нотки при виготовленні соусів або супів. Великий вибір сиру є в нашому інтернет-магазині, де кожен поціновувач цього продукту зможе знайти сир, виходячи зі своїх уподобань.

Сир напівтвердий

(приклад: гауда, чеддер)

Найпоширеніший у супермаркетах, тому такі сири – вибір мають величезний. Під час виготовлення його витримують від 2 до 6 місяців, характеризується насиченим запахом вершків. Він має невелику пружність і якщо взяти шматочок і придавити пальцями, то потім він набуде початкового вигляду. Може мати як дірчасту структуру, так і суцільну. Залежно від технології приготування і застосовуваної сировини, вони можуть відрізнятися смаковими відтінками: буває солодший з присмаком горіха, а є з невеликим кислуватим присмаком. Такому сиру віддає перевагу велика кількість споживачів. Замовити сир напівтвердий можна на нашому сайті за номером телефону або оформити онлайн заявку на сторінці обраного товару.

Сир м'який

(приклад: брі, маскарпоне, рікотта)

У такого продукту м'яка і волога текстура, і це пов'язано з умовами його дозрівання: іноді витримка відсутня повністю, або триває кілька днів. У зв'язку з цим вони відрізняються своїми смаковими характеристиками: може бути прісний, вершковий, кислуватий, солодкий, солоний або горіховий присмаки. На наш сир каталог товарів представлений широким асортиментом на сайті за доступними цінами.

Також м'які сири можуть відрізнятися зовнішнім виглядом:

  • у вигляді крему або сиру;
  • мати чітку форму (коло, брусок), але при цьому бути пухкими;
  • мати чітку форму з щільною кіркою, але всередині бути рідкуватими та вологими.

У нас є різні м'які види сирів, з яких ви зможете вибрати за особистими уподобаннями. Продукція відрізняється високою якістю виготовлення, але ціни є доступними для споживачів.

Сир розсільний

(приклад: моцарела, фета)

Багато різновидів цього продукту відносять до м'якого сиру, хоча бувають і напівтверді його різновиди. А стоять вони в окремій категорії тому, що мають свої особливості виготовлення. Такий сир, після того як його сформували, кладуть у розсіл і там він дозріває та зберігається. Якісні сири цієї категорії характеризуються наявністю щільної кірки і мають солоний присмак. Їх часто використовують у процесі виготовлення різних салатів і випічки, але багато його видів є самодостатніми для вживання у вигляді закуски. Вони не завжди будуть у продажу разом із розсолом, їх можуть поміщати у вакуумну герметичну упаковку, тим самим зберігаючи його характеристики та смакові якості. Якщо ви не знаєте де замовити сир розсільний, то можете звернутися до нас і в разі виникнення питань при виборі, наші менеджери вас проконсультують.

Сир блакитний

(приклад: рокфор)

Вони характеризуються мармуровою текстурою та дуже насиченим смаком. Такий продукт буває гострим, солоним, пряним та солодким. Але всі ці присмаки будуть дуже насиченими. При виробництві такого продукту додають суперечки благородної плісняви, а потім щодня протягом 2-3 тижнів сир протикається спеціальною голкою. Це забезпечує доступ кисню у розвиток цвілі. Потім продукт обертають у фольгу і поміщають у прохолодне місце на період від місяця до декількох. У таких умовах пліснява вже не розвивається, а тільки забезпечує голобому сиру певний смак, аромат і текстуру. У такому продукті. Перед вживанням звертайте увагу на те, щоб продукт не виглядав як синьо-зелена маса з невеликими світлими прожилками. Це говорить про те, що він протермінований або неправильно виготовлений.

Кращі якісні сири ви зможете придбати у нас на сайті з доставкою по Україні. Телефонуйте і замовляйте, а якщо знадобитися допомога, то менеджери вас проконсультують.