Час роботи
Пн-Пт 9:00-18:00 Сб 10:00-15:00 Нд 10:00-15:00
  • ua
Вхід
Избранное
  • ua
Вхід
Час роботи
Пн-Пт 9:00-18:00 Сб 10:00-15:00 Нд 10:00-15:00
09.04.2021
Поділитися

Corpinnat - це не Cava

Всі знають, що іспанські ігристі вина приготовлені традиційним методом, є гідною альтернативою шампанському і називаються Cava.

 

Але кілька виробників з Пенедесу вважають, що вони створюють настільки особливі вина, що класифікації Cava їм недостатньо. Тому вони «відкололися» від DO Cava, об'єдналися і створили Corpinnat (перекладається як «народжений в серці Пенедес»).

 

Вина повинні готуватись з 100% органічного винограду, вирощеного на екологічному винограднику і зібраного вручну. Ферментація проводиться виключно на території Корпіннат, тільки на власних виноробнях. Вина повинні витримуватися мінімум 18 місяців і містити мінімум 90% місцевих сортів Парелляда і Щарелло.

 

Оскільки територія Корпіннат - це регіон Пенедес, то більшість великих виробників Кави не задовольняють вимогам нової сертифікації.

Виробник Llopart є одним з «бунтарів» і творців Corpinnat.

 

Це сімейна виноробня, яка виробляє високоякісне іспанське ігристе вино органічним способом і традиційним методом.

 

Коріння компанії можна простежити аж до 1385 року, ще коли предку Ллопарта Бернарду Леопарди були передані декілька виноградників в Каталонії.

 

Протягом століть сім'я Ллопарт поєднувала вирощування традиційних середземноморських сільськогосподарських продуктів: виноградників, пшениці і оливкових дерев. В кінці 18 століття вони присвятили себе виключно світу виноградарства під девізом «Ex Vite Vita» - життя виходить з виноградної лози - концепції, яка супроводжувала одне за одним покоління сім'ї та створювала тісні зв'язки між людиною і землею.

У 1887 році була випущена перша партія Cava Lloparte.

 

Початок сім'ї Ллопaрт як виробників Кави були особливо важкі через епідемію філоксери, яка в кінці 19-го століття вже спустошила практично всі виноградники Європи, і почала охоплювати Пенедес.

 

 Jaume Llopart Jorba і його син Josep Llopart Massana не побоялися цього лиха. Разом вони працювали не покладаючи рук з однією метою: поліпшити нові виноградники на своїх землях, впроваджуючи нові сорти винограду, зменшуючи врожайність, щоб створити виразні і складні вина.

 

Перша партія ігристого була випущена під маркою Llopart (Ллопарт) - так називалася їхня садиба в містечку Субіратс. Вони використовували особливу етикетку, яка до сих пір прикрашає всі пляшки з винами Llopart. На етикетці відкривається панорамний вид на садибу Ллопарт де Коста і навколишні пагорби.

 

На початку 1950-х років Пере Ллопарт Віларос вдихнув в виноробні нове життя. Він зумів зміцнити імідж і підвищити престиж ігристих вин сімейних виноробів і перетворив марку Llopart в символ найвищої якості. Таким чином Llopart став справжнім втіленням каталонської землі і її винограду.

 

 

Технологія виробництва Збір врожаю проходить у вересні вручну як тільки ягоди ідеально встигли. Зрізаються тільки здорові й цілі ягоди, які відразу з обережністю перевозяться в погреба. Там за допомогою пневматичного преса обережно вичавлюється виноградне сусло. Тільки сусло-самотеча (перші 1550 літрів з 3000 літрів) буде використане у виробництві ігристого Ллопарт.  

 

Після віджимання червоного і деяких білих сортів винограду, виноградне сусло спочатку відстоюється в спеціальних резервуарах протягом 24 годин, що дозволяє осаду опуститися на дно. Сусло потім перевозиться в холодне відділення, де починається перше бродіння і триває від 3 до 4 тижнів. Після цього вино залишено витримуватися протягом зими. Деяка частина сусла проходить бродіння в 225 літрових дубових бочках і дає комплексні і складні вина з відмінною структурою.

 

Перед самою весною приходить час готувати купаж для вторинного бродіння: використовуються близько 16 різних односортових вин разом з винами, витриманими в дубових бочках.

 

У приготовлений купаж додається тиражний лікер (Liqueur de tirage) і дріжджі чистої культури і проводять розлив в пляшки. Готові пляшки герметично закриваються і укладаються горизонтально, утворюючи "скляні стіни" які називаються "Рімас". Друге бродіння проходить повільно, для Corpinnat - мінімум 18 місяців.

Пляшки залишаються в льохах протягом декількох років. Там підтримується постійна температура і пляшки захищені від світла і вібрацій.

 

Після довгого періоду витримки, осад необхідно декантувати. В Кан Ллопарт це відбувається традиційним ручним методом - ремюаж: пляшки встановлюються на спеціальних пюпітрах і протягом трьох тижнів вони піддаються делікатному і майстерному "пересуванню" і нахиленню до тих пір, поки вино не стане абсолютно прозорим і осад не перейде в горловину пляшки.

 

Дегоржаж проводиться, коли пляшка вертикально перевернута. Пляшка вміло відкривається і осад виштовхується. Після цього додають невелику кількість "експедиційного лікеру" (liqueur d'expedition) і пляшка закупорюється пробкою і закріплюється спеціальної дротяної вуздечкою мюзле.  Дегоржаж проводится, когда бутылка вертикально перевернута. Бутылка умело открывается и осадок выталкивается. После этого добавляют небольшое колличество "экспедиционного ликера" (liqueur d'expedition) и бутылка укупоривается пробкой и закрепляется специальной проволочной уздечкой мюзле.

 

Llopart Brut Reserva Corpinnat

Країна:Іспанія. Регіон:Пенедес. Сорт: 40% Xarel·lo, 30% Macabeo, 30% Parellada. Алко:11,5%. Витримка:мін 20 місяців. Ціна:697грн

Reserva Brut зроблений з суміші трьох місцевих сортів винограду. Дуже універсальне ігристе вино.

Має яскраво-солом'яний колір. Дрібні і постійні бульбашки. Чистий аромат з переважанням первинних ароматів білих фруктів. Має гладкий свіжий смак, яскравий, з тривалою кислотністю і стійкістю.

 

Llopart Rosé Brut Reserva Corpinnat

Країна:Іспанія. Регіон:Пенедес. Сорт: Монастрель (60%), Гарнача (20%), Піно Нуар (20%). Алко:11,5%. Витримка:мін 20 місяців. Ціна:847грн

Головний герой Llopart Rosé Brut - середземноморський червоний виноград Монастрель, який органічно вирощують в сімейному маєтку.

Веселе і яскраве, з живими бульбашками, Rosé Brut демонструє буйні фруктові аромати, ноти плодів лісу, червоного яблука і бальзаміка.

Сильний смак з хорошою структурою і приємною кислотністю, яка підтримує ідеальний збалансований тривалий післясмак.

Престижний винний журнал Wine Spectator представив 100 кращих вин 2019 року, в яких Llopart Rosé Brut займає 51-е місце!!! Дегустатори Wine Spectator описують як «елегантне» з відтінками «нектарина і білої вишні з красивими акцентами меленого імбиру і сорбета з рожевого грейпфрута».

Wine Spectator оцінив на 90 баллів Llopart Reserva Brut 2016.

 

Llopart Integral Brut Nature Reserva Corpinnat

Країна:Іспанія. Регіон:Пенедес. Сорт: 40% Parellada, 30% Xarel·lo, 30% Chardonnay. Алко:11,5%. Витримка:мін 24 місяця. Ціна:897грн

Аромат соковитих фруктів (яблуко, персик і ананас). Має веселий характер, кремовий мус, приємну свіжість і тривалий вершковий післясмак.

 

Llopart Nèctar Terrenal Demi-Sweet Corpinnat

Країна:Іспанія. Регіон:Пенедес. Сорт: Щарелло (50%) Парелляда (50%). Алко:11,5%. Витримка:мін 20 міс. Ціна:797грн

Nèctar Terrenal - це напівсолодке ігристе, виготовлене з двох контрастних моносортних вин і експедиційного лікеру, витриманих в бочках, що надає йому оптимальну ступінь солодкості і делікатні ароматичні та смакові штрихи.

Ідеальний союзник солодких і кисло-солодких страв, пікантних сирів з блакитною пліснявою.

Він відроджує давню формулу, яка поєднує в собі абсолютну свіжість і фруктову солодкість.

Яскравий жовто-золотистий колір. Аромат ірису, цитрусових і відтінки стиглих фруктів. Смак вершковий і повний, а збалансована кислотність забезпечує свіжий характер.

 

Llopart Brut Nature Reserva Corpinnat

Країна:Іспанія. Регіон:Пенедес. Сорт: Xarel·lo (45%), Macabeо (35%), Parellada (20%) .Алко:11,5%. Витримка:мін 36 міс. Ціна:798грн

Llopart вважає, що вина повинні бути істинним виразом сутності їх маєтку і його виноградників. Це як і раніше є метою Льопарта.

Це бажання привело його до створення одного з перших Brut Nature в Іспанії.

Дуже дрібні бульбашки, ідеально інтегровані. Аромат вершковий, глибокий, з нотами стиглих білих фруктів, цедри апельсина і витримки (булочки, тости, масло, горіхи). Смак комплексний з ніжною кислотністю, дуже різноплановий і багатий.

 

Llopart  Microcosmos Rosé Brut Nature Reserva

Країна:Іспанія. Регіон:Пенедес.Сорт: 85% Pinot Noir and 15% Monastrell. Алко:11,5%. Витримка:мін 24 міс. Ціна:1097грн

 «Дивно і не можна пропустити»

Справжня сутність всесвіту Ллопарта відображена в цьому рожевому ігристому Brut Nature. Воно демонструє дуже складні аромати диких червоних ягід, підсмажених тостів, трав і солодких квіткових ароматів. Гармонійний і елегантний смак, що повторює аромат. Післясмак довгий і вершковий.

 

Llopart  Ex·Vite

Країна:Іспанія. Регіон:Пенедес. Сорт: Xarel·lo 60% (виноградник Пере де Кан Рос с 1934 г. Виноградник Ісідоро с 1981 г.), Макабео 40% (виноградник с 1956 г.) Алко:11,9%. Витримка:мін 100 міс. Ціна:2900грн

"Ex Vite Vita» - «з лози – життя». Виноград зібраний з одного виноградника Les Flandes.

Llopart Ex · Vite вважається флагманом довго витриманих ігристих вин в асортименті Llopart. Він довго старіє і демонструє велику гідність і елегантність. Виробництво дуже обмежене, в середньому 3000 пляшок на урожай. Виготовлено з максимальним дотриманням традицій ручного виноробства.

Колір золотистий, яскравий і насичений. Елегантні і складні аромати з нотками печених яблук, айви і карамелі.

Дуже свіжий і широкий смак з відтінками горіхів, бальзаміка, анісу. Післясмак м'який і дуже тривалий.

 

Резюме: якщо Ви стежите за винними змінами і модою, якщо Ви любите експериментувати, якщо ігристі вина часто стають прикрасою Вашого столу, то сміливо пропонуємо спробувати Corpinnat від Llopart. Це аутентичність, суворий контроль якості, обмежені релізи, органіка, локальні сорти винограду, мінімум 18 місяців вторинної ферментації в пляшках і справжній дух Пенедесу, У виборі зверніть увагу тільки на бажаний колір напою, солодкість і витримку. Приємної дегустації!

Новий
Pere Llopart Brut Reserva фото
Франция / Brotte S.A.
Новий
Pere Llopart Nectar Terrenal фото
Франция / Brotte S.A.
Новий
Pere Llopart Rose Brut фото
Франция / Brotte S.A.
Новий
Pere Llopart Brut Nature Reserva фото
Франция / Brotte S.A.
Новий
Pere Llopart Integral Brut Nature фото
Франция / Brotte S.A.
Новий
Pere Llopart Microcosmos Brut Nature фото
Франция / Brotte S.A.
Новий
Pere Llopart Ex Vite Brut фото
Франция / Brotte S.A.
Про WINETIME Гастромаркети WINETIME це 31 гастромаркет у 14 регіонах і понад 8000 найменувань товарів власного імпорту з Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн.
Вино та листи Підпишіться на наші новини і акції
Даю згоду на обробку персональних даних

добавлен в вашу корзину