26.01.2024
Поділитися

Бренді - найкращі марки

У XVII столітті світ алкоголю став багатшим ще на один смачний міцний напій, що демонструє вишуканість та витонченість. Наразі йдеться про бренді. Напій багатий своєю історією.

Бренді вже кілька століть, а коріння сягає далеких стародавніх часів. У перекладі з нідерландської мови, слово "brandewijn" звучить як "гарячий винний напій". Через один десяток років бренді став витонченим і вишуканим напоєм, який пройшов дуже складний процес дистиляції винного сусла. 

Хороший бренді ділиться на кілька класів, які між собою відрізняються унікальними характеристиками та традиціями виробництва. Наприклад, французький бренді відомий як коньяк, який виготовляється у певних регіонах Франції з дотриманням суворих правил. Інші класи бренді включають вірменську, італійську та багато інших, кожен зі своїм унікальним смаком і характером.

Чим відрізняється коньяк від бренді чи віскі? Віскі – це алкогольний напій, що виробляється із зернових або солодових спиртів, і зазвичай асоціюється із Шотландією та Ірландією. А ось коньяк – це французький бренді, що виготовляється з винограду відповідно до суворих правил виробництва та дозріває в дубових бочках. А що краще коньяк чи бренді вибирати виключно споживачеві

Cognac Ferrand - вишуканість у всіх дрібницях

Cognac Ferrand - вишуканість бренді у всіх дрібницях

Cognac Ferrand є виноробним будинком з дуже багатою історією. Заснований він був у 1777 році. Окремої уваги гідне місце. Це серце французького Коньяку. Всім відомо, що захід Франції славиться своїм унікальним кліматом та ґрунтом, і це справді унікальні умови для вирощування винограду.

Cognac Ferrand часто називають одним із найвишуканіших напоїв. Класність бренді належить до найвищої категорії – XO (Extra Old), що вкотре вказує на його високу якість, тривалу витримку та неперевершений смак.

Міцьність алкоголю, як правило, становить 40%. На сьогоднішній день це стандартне значення для подібного роду напоїв. Ключовим аспектом створення яскравого та незабутнього смаку є саме витримка. Це довгий процес, який відбувається в дубових бочках, надаючи тим самим напою складного аромату та глибокого смаку. 

Для виробництва бренді спеціалісти використовують особливий сорт винограду, який називають Ugni Blanc. Цей сорт надає напою освіжаючі та фруктові ноти. Перед тим, як приступити до виготовлення бренді, фахівці ретельно відбирають сировину. Дистилювання здійснюється досить повільно, що позитивно впливає на якості алкогольного напою. 

Від своїх конкурентів бренді оригінал Cognac Ferrand демонструє гармонійне поєднання деревних відтінків, пряних спецій та ванілі. Експерти давно оцінили його вишуканий і складний післясмак. Кожен глоток Cognac Ferrand Claude Chatelier XO extra по праву можна назвати неповторним і незабутнім.

Цей бренді ціна якого абсолютно відповідає якості, має вишуканий і складний післясмак, роблячи кожен ковток неповторним і незабутнім.

Metaxa - преміальний бренд родом із Греції

Metaxa - преміальний бренд бренді родом із Греції

Перший напій цією компанією було створено 1848 року. А розпочав цю не просту справу грецький підприємець Спірс Метакса. Він народився у сім'ї торговців, але зовсім не хотів бути схожим на своїх батьків. Був авантюристом, що й допомогло йому створити свій власний бізнес та пропонувати людям товари найвищої якості. 

Брати Спірса допомогли побудувати йому перший лікеро-горілчаний завод. Хотілося б відзначити дуже цікавий факт. Фірмовим знаком продукції Metaxa виступає медальйон “Воїн Саламіна”, який нібито був знайдений у землі в процесі будівництва того самого заводу. 

Сьогодні бренді виготовляється здебільшого на острові Саламін та в Аттиці. Ці регіони давно славляться ідеальними умовами для вирощування винограду та створення унікальних уподобань. 

Metaxa - найкращий бренді, у своєму сегменті, який виробляється шляхом дистиляції виноградного вина. Міцність бренді близько 40%. Глибина смаку вражає своєю насиченістю.

Ключовим моментом у виробництві бренді можна назвати його витримку. Напій дозріває у дубових бочках протягом кількох років. Через це смак стає м'яким, і водночас складним. Для виготовлення фахівці обирають відомі грецькі сорти виноградів, що надає бренді унікального аромату. Технологія виробництва не змінювалася вже дуже давно, що дозволяє зберегти високий стандарт якості напою.

Напій демонструє насичений та гармонійний смак. Завдяки змішуванню різних сортів винограду та довгій витримці бренді виходить складним та глибоким. А перед тим як вибрати бренді Metaxa 5 Y.O Варто згадати про наявність тонких витончених ноток відбивають багатство його історії та культурної спадщини.

Fauconnier – висококласний бренді виняткової якості

Fauconnier – висококласний бренді виняткової якості

Компанія Fauconnier була заснована у 1829 році. Сьогодні вона спеціалізується з виробництва величезного асортименту різних спиртних напоїв. Компанія займається не тільки розвитком власного бренду, а й інших приватних марок.

Fauconnier має унікальні потужності, що дозволяє виробляти їм напої різного класу. На сьогоднішній день річний оборот компанії складає близько тридцяти п'яти мільйонів пляшок різних напоїв.

Щодо бренді Fauconnier, то це напій з вишуканим смаком, який потопає у традиціях та ретельному відборі сировини. Походження його сягає далеких часів, коли пристрасть до винограду та таємниці витримки алкоголю стали важливою частиною регіону виробництва. 

З кожним ковтком споживач розкриває унікальне багатство смаку та насиченість аромату. Міцьність алкоголю коливається не більше 40%. Унікальні ноти бренді зумовлені ретельною багаторічною витримкою. Кожна пляшка є справжнім витвором мистецтва.

Як роблять бренді? Для виробництва глибокого напою виробник використовує виноград, вирощений на найкращих полях регіону, що надає напою витонченості та глибини смаку. 

Цікавим залишається той факт, що технологія виробництва бренді досі не розкрита. Це таємниця, яка передається з покоління до покоління. Відомо лише те, що кожна деталь цього процесу сприяє створенню бренді визначної якості.

Відмінним смаком Fauconnier Napoleon XO є досконале злиття традицій та сучасності. Збалансований, насичений та елегантний смак цього бренді стає справжнім задоволенням для поціновувачів виняткових алкогольних напоїв.

Saint-Remy - преміальний напій із віковими таємницями

Saint-Remy - преміальний напій із віковими таємницями

З далекого 1886 року Saint-Remy не перестають визнавати одним із найпрестижніших і найпопулярніших французьких напоїв у світі. Світові поціновувачі та критики досі визнають його одним із найкращих. Дивно, що рецепт напою досі залишається невідомим. Його тримають у суворому секреті і передають у спадок з покоління до покоління.

Напій розливають по чорних пляшках, які мають унікальну та оригінальну форму. Вже не один десяток років знаком марки виступає лев. Сильний і благородний цар звірів, який тримає у своїх лапах сокиру, є символом гордості та непохитного характеру. 

Бренді відрізняється витонченим та добре збалансованим смаком. А тривалий зігріваючий післясмак точно не залишить вас байдужими.

Процес виробництва починається з відбору кращого врожаю, який вирощується органічним способом у найкращих апелласьйонах Франції. Бренді цього виробника - втілення вишуканості та витонченості у світі створення унікальних винних міцних напоїв. 

Бренді міцність якого варіюється в межах 40-45% говорить про шляхетність напою з ідеальним балансом сили та вишуканості. Добірні сорти виноградів, які вирощуються у знаменитих виноградних регіонах, роблять смак напою відмінним від своїх конкурентів. Це витончений букет із гармонійним ароматом. 

Відбір винограду, ретельна ферментація, дистиляція та витримка – кожен етап має на увазі вищий стандарт якості. Цей процес надає бренді Saint Remy XO неповторну глибину смаку та витонченість.

Heaven Hill Distilleries – американський елітний напій

Heaven Hill Distilleries - американський елітний бренді

Heaven Hill Distilleries - ім'я з багатою історією у світі алкогольних напоїв. Це висока якість, яка залишається бездоганною протягом багатьох років. Бренд став символом виноробства та виробництва бренді у знаменитому регіоні Кентуккі, Сполучені Штати Америки. 

Компанію було засновано 1934 року родиною Шапіро після скасування сухого закону в Сполучених Штатах Америки. І досі сім'я не перестає пишатися тим, що їм вдалося зберегти сімейний бізнес і понести його через покоління, зберігши одне прізвище. Зараз компанія є незалежним сімейним виробником та продавцем дистильованих спиртних напоїв. 

Завдяки унікальній рецептурі та високій якості їй вдалося стати одним із найбільших виробників бренді у світі. Регіон, де вирощують високоякісну сировину, сьогодні вважають одним із найсприятливіших. Висока якість ставлять на один щабель з відомими вишуканими напоями. Кожна пляшка наповнена ретельно підібраними інгредієнтами та відображає мистецтво виноробства.

Міцьність алкоголю фахівці оцінюють в межах 40-45%, що говорить про ідеальний баланс сили та м'якості. Витримують бренді в бочках з дуба здійснюють протягом багатьох років, що наповнює його глибоким та насиченим смаком.

Сорт винограду, який використовується у виробництві, вибирається в залежності від рецепту, але, як правило, включає традиційні варіанти, що надають напою особливу гармонію і комплексність. Технологію виробництва бренді Heaven Hill Distilleries можна сміливо назвати таємницею, що ретельно охороняється, яка передається з покоління в покоління. Завдяки унікальним методам збирання врожаю, ферментації та дистиляції у поєднанні з довгою витримкою у результаті створюється напій, що виділяється на тлі конкурентів.

Відмінним смаком вважається поєднання глибоких деревних нот, солодощі винограду та тонких відтінків спецій. 

Torres - преміальний смак у світі бренді

Torres - преміальний смак у світі бренді

Компанія, яка завдяки своїй наполегливій праці змогла підкорити європейський ринок, розпочала свою діяльність у далекому 1870 році. Заснували її брати Хайм та Мігель Торрес. Але, якщо поринути вглиб історії, їхня родина володіла виноробним бізнесом ще з 18 століття. Це пристрасть та майстерність у мистецтві виробництва, яка розпочалася в іспанському місті Вілафранка дель Пенедес. З того часу родина Torres із ретельною увагою до деталей розвиває свої виноробні традиції. Їм вдається створювати унікальні напої найвищої якості. 

Бренді Torres – елітний алкогольний напій. Це втілення винятковості та розкоші. Міцьність залежить від виду напою і коливається в межах 38-40%. Це неповторний досвід для поціновувачів вишуканих уподобань.

Витримку бренді можна назвати справжнім мистецтвом. Ретельний процес дозрівання у дубових бочках наповнює напій неповторним характером та гармонією. Термін витримки може бути різним. Все залежить від напою. Але при цьому можна сміливо стверджувати, що кожна пляшка носить у собі сліди часу та майстерності виноробів сім'ї Torres.

Для виробництва вибирають найкращі сорти винограду, оскільки фахівці вважають цей момент важливим елементом для створення унікального смаку. Перевага надається, звичайно, видатним сортам, створюючи бленд, який збалансований і гармонійний.

Технологія виробництва бренді полягає в ідеальному поєднанні передових методів та традиційних прийомів. Для цього відбирається якісний виноград, ретельне дистилювання, а також відбувається унікальний процес витримки в дубових бочках. Саме ці моменти і роблять компанію Torres найкращим представником свого класу.

Смак бренді досить незвичайний. Це справжня гра насичених ноток фруктів, ванілі та дуба. Завдяки збалансованому та глибокому смаку, напій по праву можна назвати ідеальним для насолоди у будь-якій обстановці. Torres 10 Y.O – це винятковий вибір цінителів справжнього смаку та якості.

Emilio Lustau - амбітний преміальний бренді

Emilio Lustau - амбітний преміальний бренді

Бренд Emilio Lustau був заснований Еміліо Лустау у 1896 році в Хересі, в Іспанії. Це сімейна компанія, яка була присвячена виробництву та розповсюдженню вин Шеррі. Еміліо Лустау відрізнявся від своїх товаришів амбітністю та завзятістю, що й призвело його до великого успіху. Він був пристрасним поціновувачем вина, що й допомогло йому в результаті створити бренд, що відрізняється від конкурентів характерним стилем та відмінною якістю. Еміліо досить швидко вдалося завоювати бездоганну репутацію та стати одним із провідних виробником.

Міцьність бренді Emilio Lustau варіюється в межах від 36% до 40%, що дозволяє завжди підібрати для себе відмінний варіант. І це витримка відрізняється залежно від конкретного товару. Деякі напої витримуються понад п'ять років. 

Для виробництва бренді виробник зазвичай використовує різні сорти винограду, включаючи ті, які характерні для виробництва регіону. Залежно від конкретного бренду можна використовувати, наприклад, сорти Паломіно.

Виробництво бренді полягає у бродінні виноградного соку, дистиляції отриманого вина та витримці у дерев'яних бочках. Головна особливість Emilio Lustau Solera Gran Reserva Finest Selection - глибокий та насичений смак. Йому характерні ноти фруктів, дуба та витончених прянощів. Напій наповнений тонкими нюансами ванілі, карамелі та горіхів. Все залежить від терміну витримки.

Де купити бренді? На сайті інтернет-магазину представлено широкий асортимент елітних напоїв. Серед них можна знайти бренди Emilio Lustau, Fauconnier, Cognac Ferrand, Heaven Hill Distilleries. Ціни приємно здивують кожного покупця. Бренді відгуки яких вказують на досконалу якість тепер доступна кожному. Тепер ви знаєте, де бренді замовити вигідно.

Про WINETIME Гастромаркети WINETIME це 31 гастромаркет у 14 регіонах і понад 8000 найменувань товарів власного імпорту з Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн.
Вино та листи Підпишіться на наші новини і акції
Даю згоду на обробку персональних даних