Отзывы 2584

Петро
28.11.2023
Доброго дня. Зробив замовленняу Пт 24.11 на Джек 3л, якого не було в наявності. Сказали чекати 3-5 робочих днів. Мені треба було на подарунок на 30.11 Вирішив ризикнути і замовити. У Вт 28.11 отримав дзвінок (!!) від менеджера Олександри, що наразі замовлення доставлене і готове до видачі. Оверол встигаю з подарунком і отримав примємну новину через дзвінок, а не через "суху" смс-ку, яку можна було б і пропустити. ПРОШУ КЕРІВНЦИТВО КОМПАНІЇ ВИПИСАТИ ПРЕМІЮ ДЛЯ МЕНЕДЖЕРА Олександри за гарні новини!! Всім дякую за гарний сервіс і плідну співпрацю!!
Ірина
21.10.2023
Доброго дня,хочу залишити відгук!Замовляла бейліс,прийшов ну дуже швидко ,якісне упакування!Та якісний напій!Однозначно рекомендую!
Катерина
30.09.2023
Дуже дякую команді Winetime! Актуальна інформація наявності товару на сайті, легко здійснити замовлення, дата доставки згідно заявки виконана вчасно, кур'єр телефонував, щоб погодити точний час доставки. Замовлення здійснювала знаходячись за кордоном, на подарунок з нагоди Дня народження моїй подрузі, що знаходиться у Києві (це був сюрприз для неї), без можливості приймати виклики по телефону з моєї сторони. Сервіз працює чудово, дуже рекомендую!
Галина Ставская
26.09.2023
Дякуючи мережі WINETIME зробила замовлення, отримала масу задоволення і приємних емоцій. Товар відповідає тому, що бачиш в каталозі і завдяки кваліфікованим менеджерам був зроблений правильний вибір. Процвітання мережі магазинів і вдячних покупців.
Юлія
25.08.2023
Щиро дякую мережі магазинів Winetime за завжди гарне, якісне та швидке обслуговування. Раніше робила покупки в Ваших магазинах у Дніпрі, цього разу замовила в інтернет-магазині. Приємні ціни та знижки, ввічливі оператори, швидка відправка, надійна упаковка. Дякую. Процвітання Вам!Рекомендую всім.
Сергій
11.07.2023
Замовляв віскі Таліскер,все прийшло вчасно,скотч бімбіческій торфяний,мені прийшовся до смаку...Дякую.
Неля
01.05.2023
Все супер! Так тримати ! Ви найкращі !!!!Слава Україні !!!
Dmitry Drozd
16.03.2023
Я замовив відправлення у Winetime для свого друга. Проте як виявилося, невірно зазначив телефон. Коли Winetime стало відомо про це, мені вчасно повідомили. Але на цей час посилка була відправлена назад до Winetime, оскільки отримувач, звісно, не зміг її забрати через мою помилку. При цьому, частина продуктів зіпсувалася під час пересилання туди-сюди. Але Winetime не тільки не взяли з мене коштів за повторну пересилку, а ще й додали до посилки свіжі продукти замість зіпсованих. Хоча звісно могли б цього не робити, оскільки саме є помилився, а не вони. Тож я вважаю, що це сервіс найвищого гатунку і щиро рекомендую усім користуватися послугами Winetime. Додатково хочу зазначити чемність оператора Олександри, яка швидко, дуже порядно та виховано, з повагою вела розмову зі мною у Вайбері. Буду радити вас, Winetime, колегам та знайомим! Щиро дякую за прекрасний сервіс та лояльність до клієнтів!
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 322 323
Показать ещё

Оставить отзыв о сайте

Ваше имя Введите имя
Эл. почта Введите почту
Что вам понравилось у нас?
О Winetime Гастромаркеты WINETIME это 31 гастромаркет в 14 регионах и свыше 8000 наименований товаров собственного импорта из Италии, Испании, Франции, Чили, Португалии, Германии, Шотландии, Австралии и других стран.
Вино и письма Подпишитесь на наши новости и акции
Даю согласие на обработку персональных данных