Корзина пуста
Добавление товара в корзину

Лекция-дегустация от производителя «Красные из Венето»

Поделиться:
Артикул: 72516
29.01.2015
Нет товара на складах

Доставка:

  • Самовывоз: WINETIME, пр.Бажана 1е, (м) Осокорки
  • по Киеву от 500 гривен бесплатно
  • Экспресс по Киеву в течение трех часов
  • по Украине согласно тарифам "Новой Почты"

Оплата:

  • Наличными при получении
  • Visa/MasterCard в корзине (онлайн)
  • Безналичный расчет, счет-фактура

Описание Лекция-дегустация от производителя «Красные из Венето»

Дата: 29 января 2015

Начало: 19:00

Адрес: пр.Бажана, 1еВиномаркет WineTime

Описание дегустации: """Дегустаційний сезон 2015 року відкриватимемо червоними винами Венето. Після майже двомісячної паузи, неодмінно захочеться чогось смачного, але водночас і нетривіального - із загадкою, із простором для діалогу. До теми Венето повертаємось не вперше, у різних форматах ми з Вами спробували вже немало вин із цієї провінції, одначе, погодьтеся, щоразу залишається своєрідне відчуття нерозгаданості. Наче подобається якась конкретна Вальполічелла, але водночас певний нюанс, скажімо - в ароматиці, не вдається одразу чітко ідентифікувати для себе. Умовно кажучи, обід триває, Ви розмовляєте, смакуєте щось відповідне із гастрономії і, час від часу, між іншим до цього аромату повертаєтесь. Що ж це таке у ньому? Вам це взагалі подобається? Мабуть – так. Гаразд, мовляв, можна буде за нагоди спробувати ще… Проходить якийсь час, відкорковуєте Вальполічеллу від іншого виробника, загадка із попереднього знайомства із цим вином встигла призабутися; розмовляєте, розливаєте вино по бокалах, вдихаєте перші аромати, як раптом… - «bingo», справді, знову цей аромат. Але в даному випадку більш глибший і переконливіший. Так, це дійсно напрочуд цікаво і незвично! Вальполічелла зникає непомітно, ну а тему вирішуєте обговорити за нагоди зі знайомим сомельє... Інший приклад – Амароне. Ви начебто вже не одне вино із Венето дегустували, склали для себе якесь проміжне враження, але приходить новий досвід і знову - несподівані відкриття. Збираєтесь сім’ями на вечерю, за вино цього разу відповідаєте не Ви, тож з цікавістю вдивляєтесь, що ж там підібрав приятель. Тим паче, що ще і обіцяє здивувати. Ну-ну. Але минає якась мить, і Ви ловите себе на думці, що… Венето знову «перетасувало» усі карти. Як же можна було до цих пір не спробувати Амароне? Яскраве, щедре, атмосферне, воно в мить закохує в себе і розпалює нову пристрасть… Словом, Венето, як і його легендарна Венеція, неодмінно залишає за собою право недосказанності. Можна багато побачити, спробувати, але завжди знайдеться вуличка, на яку ви ще ніколи не заходили, і вино, суть якого не пізнали…"""

Дегустационная карта : Cantina di Soave Bardolino Le Poesie Cantina di Soave Valpolicella Superiore Le Poesie Schenk Cantine di Ora Amicone Cantina di Soave Ripasso Valpolicella Le Poesie Bussola Amarone della Valpolicella Classico Tedeschi Capitel Fontana Recioto della Valpolicella ClassicoОтзывы (1) Лекция-дегустация от производителя «Красные из Венето»

Клієнт 01.2015

Навіщо вказувати, що є в наявності 17 білетів, якщо немає жодного? Вже не вперший раз рівень якості обслуговування залишиє чекати кращого. Мабуть прийдеться користуватись іншими винними магазинами. Шкода.

Ваш отзыв
Оценка:

Плохо Отлично

Смотрите также
Дегустация: Блондинки 31.05.2018
31.05.2018 Артикул: 90653

29000грн

Гастро курс WINETIME ACADEMY 26.06.18 - 05.07.18
26.06.18 - 05.07.18 Артикул: 116023

500000грн

Школа сомелье WINETIME ACADEMY
Артикул: 115177

1200000грн

Другие товары